IPHaber

IPTV


tivibu 100bini geçti

Mart 19, 2010 by admin in IPTV with 0 Comments

TTNET’in kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran yeni servisi Tivibu servisi 100 bin üyeye ulaştı. Oscar’lı Filmler Haftası, Komedi Filmleri Kuşağı gibi özel içeriklerle zenginleştirilen Tivibu, çıkış kampanyası kapsamında 1 TL’yle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 30 Nisan’a kadar Tivibu üyesi olanlar da avantajlı kampanyadan yararlanabilecek. Üyeler 1 Mayıs’tan 31 Aralık’a kadar normalde standart paket için 3 TL ödemesi gerekirken, kampanya ile Standart Paket için 1 TL, normalde 8 TL olan Standart Plus Paket için ise yalnızca 4 TL ödeyecekler.

Tivibu, bugün 65 ayrı kanalda yer alan tüm dizi, program, haber ve içerikleri yayın akışıyla aynı anda canlı olarak izleme imkânı sunuyor. Tekrar İzle, Durdur İzle gibi özelliklerin yanı sıra, zengin ve farklı içerikleri Seç İzle ve Kirala İzle ile sunan Tivibu, çıktığı günden beri artan bir ilgiyle karşılanıyor.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Hafta sonu Skype ile ücretsiz konuşun

20-21 Mart tarihlerinde Skype ile ücretsiz konuşmaya ne dersiniz? Skype Access'in lansmanı kapsamında, bu hafta sonu 100.000'den fazla WiFi noktasında...

Kapat