IPHaber

Genel


Tesla İstanbul’daki mağazası için LinkedIn’de iş ilanları açtı

Haziran 23, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Tesla İstanbul'daki mağazası için LinkedIn'de iş ilanları açtı

2018 yılı içinde Türkiye’ye gelmesi beklenen Tesla, İstanbul’daki mağazası için LinkedIn’de iş ilanları açtı. Satış Danışmanı, Ürün Sorumlusu ve Mağaza müdürü pozisyonları için ilan açan Tesla’nın mağazayı ne zaman açacağı ise henüz kesin değil.

Hatırlarsanız geçtiğimiz Mayıs ayında Elon Musk attığı bir tweet ile 2018’in son aylarına doğru Türkiye’de bir mağaza açacağını duyurmuştu. Aynı tweette Tesla’nın lansmanı için ülkemize geleceğini de belirten Musk, Türkiye’yi sevdiğini de dile getirmişti. Bu arada lansmanın, Elon Musk’ın ülkemize ilk ziyareti olmayacağını da hatırlatalım. Zira Musk, geçtiğimiz yılın Kasım ayında Ankara’ya bir ziyaret de gerçekleştirmişti.

Towards end of next year. Btw, planning to launch Tesla in Turkey later this year. Love your country & will be there in person for the launch.

— Elon Musk (@elonmusk) May 11, 2018

Hali hazırda ülkemizde resmi olarak satışa sunulmamasına rağmen insanlar Tesla’nın bir çok modeline sokakta rastlayabiliyor. Bu nedenle lansmanla birlikte belli kesimlerde bir Tesla rüzgarı eseceği de söylenebilir. LinkedIn’de yayınlanan iş ilanlarını düşünürsek, lansmanın yakın tarihte gerçekleşebileceğini de söyleyebiliriz.

Son olarak 4 gün önce yayınlanan ilanların her birinin 300’e yakın görüntülenme aldığını da belirtelim. Eğer siz de Tesla ekibine dahil olmak istiyorsanız, ilanlara Tesla’nın LinkedIn sayfasından ulaşmanız mümkün.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Coiny alım satım işlemlerine Ripple da eklendi

Geçtiğimiz Mart ayında düzenlediğimiz Blockchain Venture Summit'te de konuğumuz olan, dijital varlık cüzdanı Coiny‘de kullanıcılar artık bitcoin ve ethereum alım...

Kapat