IPHaber

Genel


TESAN İletişim Polycom’un Video Konferans Distribütörü Oldu

Ocak 20, 2017 by admin in Genel with 0 Comments
Tesan_GM_M. Rüştü Arseven

TESAN İletişim, Polycom’un video konferans sitemlerinin de Türkiye distribütörü oldu

Türkiye bilişim sektöründe 35’inci yılını kutlayan Tesan İletişim, iş ortakları ağını ve sunduğu çözümleri genişleterek büyümeye devam ediyor. Tesan İletişim, yirmi yıl süren yeniliğe ve dokuzyüz elliden fazla teknoloji patentine sahip Polycom’un ses çözümlerinden sonra şimdi de video konferans sistemleri çözümlerinin distribütörü oldu.

Türkiye bilişim sektörünün köklü ve yenilikçi firmalarından Tesan İletişim, Polycom ile işbirliği ağını genişletti. Bilişim sektöründe önemli bir etki sağlaması beklenen bu işbirliğinin sonucunda, Polycom’un video konferans çözümleri distribütörü Tesan İletişim A.Ş. oldu.

“1983 yılından bu yana, değişimleri takip ederek, değişen ihtiyaçları karşılamada öncü olma hedefiyle” hizmet veren Tesan İletişim, bu hedefi doğrultusunda Türkiye’de distribütörlüğünü üstlendiği Polycom ile iş birliğini büyüttü. Polycom, global iş ortakları ekosisteminin esnek işbirliği sayesinde çevre şartları fark etmeksizin en iyi kullanıcı deneyimi sağlamayı hedefleyerek, sunduğu güvenli video aktarımı ile mesafeleri ortadan kaldırıp, ses ve içerik çözümleri ile üretkenliği arttırmaktadır.

“Network pazarına yaptığımız yatırımlara yeni bir halka ekledik”

Polycom ile yaptıkları işbirliğinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Tesan İletişim Genel Müdürü Rüştü Arseven, Tesan İletişim olarak iş ortaklarıyla beraber büyümeye önem verdiklerini, geçmişten gelen zengin birikimlerini geleceğe de taşımak için yatırımlarını artırarak sürdürdüklerini kaydetti. “Son olarak dünyanın en önemli bilişim firmalarından biri olan Polycom’un, Ses Çözümleri’nden sonra Video Konferans Sistemleri Türkiye distribütörlüğünü de alarak, bilişim pazarına yaptığımız yatırımlara yepyeni ve güçlü bir halka ekledik.” diyen Arseven, şöyle konuştu:

“Tesan İletişim olarak, halen ciromuzun yüzde 35’ini oluşturan kurumsal ürünler grubunda hedefimizi, ‘yüzde 50’lik oranı yakalamak’ olarak belirledik. Bu hedeflerimize ulaşma yolunda Polycom ile yeni ürün grupları ve yeni çözümlerle geliştirdiğimiz işbirliğimizin önemli bir kilometre taşı olacağını düşünüyoruz.”

“Polycom’un seçiminde güçlü bayi altyapısı etkili oldu”

Arseven, Polycom’un distribütör olarak Tesan’ı seçmesinde Tesan İletişim’in güçlü bayi altyapısının önemli bir etken olduğunu belirtirken, yine Tesan’ın deneyimli teknik işgücünün de seçim konusunda etkili olduğunu sözlerine ekledi.

Polycom, video konferans ürün grubu ile iş dünyasına yüksek performanslı, tasarruf odaklı, toplantı ortamının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilen, entegre ses ve video çözümleri sunuyor.

#TESANİletişim, #Polycom, #video, #konferanssitemleri, #Türkiye, #distribütör

The post TESAN İletişim Polycom’un Video Konferans Distribütörü Oldu appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HP ile gençler yarıyıl tatilinde de üretkenliklerini konuşturuyor

Sosyal ağlar üzerinden baskı alabilen HP DeskJet 3775 ve 3785 yazıcılar sayesinde, öğrenciler yarıyıl tatilinde üretken ve etkileyici tasarımlarını, ödevlerini,...

Kapat