IPHaber

Genel


Tepe Savunma Güvenlik Hackathon’una Sayılı Günler Kaldı!

Haziran 6, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Tepe Savunma Güvenlik Hackathon'una Sayılı Günler Kaldı!

Güven kazandıran fikirlerin bir araya geldiği Tepe Savunma Hackathon’a katılmak oldukça kolay… Güvenlikle ilgili inovatif fikirleriniz mi var? Hiç beklemeyin, Tepe Savunma ile paylaşın, fikrinizi herkesin duymasını sağlayın. Sizin bulduğunuz fikir, insanların hayatlarını değiştirebilir. Fikrinizin hayata geçtiğini görmek ve etkin çözümler sunmak geleceğinize yön verecek.

Yeniliğe önem veren kurumsal bir yapının içinde, fark yaratma şansını elde edeceksiniz. İnsanların hayatlarına dokunarak, güven dolu bağlantılar oluşturma şansı sizi bekliyor. Düşüncelerinizin sönüp gitmesine izin vermeyin, paylaştıkça çoğalan fikirlerin dünyasında yerinizi alın.

Güven dolu fikrinizi değerlendirmek için en uygun zaman bu olabilir. 22-23 Haziran 2018’de düzenlenecek Tepe Savunma Hackathon’la, fikrinizi hayata geçirin.

Detaylı bilgi ve başvuru için Tepe Savunma Hackathon sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Gelecek neredeyse siz de orada olun.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
WWDC 2018’de Apple’ın paylaştığı tüm yenilikler

Apple tarafından düzenlenen ve her yıl dünyanın dört bir yanından geliştiricilerin katıldığı dünyanın en büyük geliştirici organizasyonlarından biri olan WWDC'inin...

Kapat