Teles FCT Çözümler

0
11

TELES markasi günden güne Türkiye Pazarında varlığını arttırıyor. Şimdiki hedefleri ise GSM pazarında önemli yeri olan kurumsal FCT dünyası. Rekabetin iyice kızıştığı günümüzde, Türk Telekomun tek rakibi artık UMTH operatorleri değil. GSM operatorleri de hem Türk Telekomun hem de UMTH operatorlerinin iletişim pazarındaki paylarına gözünü dikmiş durumda. Verdikleri çok özel tarfielerle birlikte, yalnızca local network aramalarını değil şehirlerarası ve diğer GSM operator aramalarını da kendi networkleri üzerinden, en az UMTH operatorleri kadar uygun fiyatlarda taşıyabiliyorlar. Bu gelişmelere yönelik olarak artan teknoloji ihtiyacı da akıllı ve büyük ölçekli çözümlerle mümkün olmakta. Bu derece ciddi bir payı hedefleyen GSM operatorleri, müşterilerine farklı kanal kapasitelerindeki PRI GSM Gatewaylerle çözüm sunuyor.

Önceden gray routing ve carrier seviyesinde populer olan ve cok buyuk işler yapan TELES GSM Gatewayler, kalitesini aynen koruyarak bu pazardaki bir numaralı GSM Gateway teknolojisini, fiyatlarına da yansıtarak, kurumsal FCT pazarına çözüm olmakta çok iddalı. www.kurumsalfct.com adresi ile start verilen bu pazara yönelik çalışmalar meyvesini vermeye başladı bile. Büyük müşterilerin E1 çözümlerine entegre olan ve GSM kanalları üzerinden çağrıları sonlandıran TELES kurumsal FCT çözümleri, populer rakiplerinden hiçbir eksiği olmadğını hatta fiyat bazlı politasıyla kaliteyi uzaklarda aratmadan çözüm sunabildiğini defalarca kanıtladı. İstanbulda en önemli lokasyonlarda, Hürriyet İkitelli Binası, Ankara Hürrüyet Binası, Akbank Maslak Merkez Binası gibi iletişimde ciddiyetin ve kalitenin hat safhada olduğu accountlarda yüzünün akıyla çıkarak kalitesini tescilletmiştir.

TELES markasının Türkiyedeki Distribütörü VTEL ise, cihazın bu kalitesinin verdiği özgüvenin de yardımı ile çok başarılı ve yerinde destek vererek müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkarmış, bu yönüyle destek servislerinin kalite seviyesini de arttırıp önderlik vazifesini yerine getirmiştir. TELESin çok geç girdiği Türkiye pazarında bu derece iyi noktalara gelmesi, sadece cihazın bir numaralı kalitesi değil aynı zamanda inanilmaz müşteri odaklı teknik destek ve servisidir. E1 ve voip sektöründe cihaz tedarikçisi olup da bu derece know how ı yüksek bir firma gelmemiştir. Bu şeklide kendilerini geliştirmeye devam ederlerse de gelemicektir.

TELES kurumsal FCT çözümlerinin detaylı özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.
-Sim başına toplam görüşme süresi limitleri koyabilme
-Zaman ayarli konfigurasyon ve tarife degisikligi (AOC)
-SMS ve sesli geri-arama
-Yanıtlanmadığında SMS / GSM network izleme.
-SMS Sunucusu standarttır. SMS gönderme ve alma desteği de standarttır.
-Email ile alarm gonderebilen onemli cihazlariniz ile entegre calisarak, bu alarmlari aninda sms olarak teknik -ekiplerinize gonderebilirsiniz.
-Outlooktan SMS gönderebilme (baska email programlari ile de, yada TELES software ile de gonderilebilir.)
-Anons sunucusu ile email ile cep telefonlarina anons gonderebilme.
-İşletme çalışanlarının yerel ve uluslararası aramalarının şirket hatları üzerinden geri-aranma ve 2 basamaklı arama özellikleri ile sonlandırılması
-GPRS router ile internet backup çözümü
-Sesli geri arama sunucusu standarttır.
-Kontor at bilgisi (AOC / 12KHZ)
-Çevir sesi verebilme ozelligi ile mobil sirket hatlarindan kullanicilarin cevir sesi alarak ofislerindeki dahilileri yada dis aramalari mobil telefonlarindan yapabilme.
-CLIP Routing
-Cevaplanamayan numaraya SMS gönderme (standart)
-DISA Özelliği (standart)
-32 Kanal için sadece 2 anten. Anten ayırıcı ile yüksek kazançlı iki anten.
-Çok esnek uzaktan erişim ve kullanım desteği standarttır.
-Number Portability Desteği (sunucu çözümüdür.)

Ayrıca şu teknik özellikleri ile de rakiplerinden hiçbir eksiğinin olmadığını, tam tersine onlardan daha üstün olduğunu görebilmekteyiz.

-WAVECOM WISMO Q24CL001 GSM(850/900/1800/1900 MHz) modulleri ile üste seviye GSM ekipmanı.
-(Q24CL001, Q2400A`nin ust modeli. Ve dualband yerine quadband(850 ve 1900 Mhzleri de destekler))
-Her GSM modulu, kanal basina 6 Sim karta kadar desteklemektedir.
-Her 16 GSM kanalı için 1 Adet anten yeterlidir.
-Anten/Antenler GSM sinyalinin en guclu bulundugu yere yerlestirilir, en yuksek ses kalitesi saglanir. -Boylece GSM enterferanslari tamamen disarida birakilmis olur.
-Etraftaki tum baz istasyonlarindan sinyal toplayabilir, istenilen baz istasyonunun kullanilmasi saglanir. -Boylece tek bir baz istasyonuna yuklenme derdi ortadan kalkmis olur.
-Voip Desteği ile kurumların mevcut Voice over IP yapılarına kolayca entegre edilebilir.
-2 PRI portu ile Şirket Santralinde herhangi bir ilave PRI kartına gerek duymadan sistem devreye alınabilir.
-Zaman ayarlı konfigurasyon ile farklı zaman aralıklarında farklı yönlendirme opsiyonları otomatik olarak yapılabilir.
-EFR / FR ve AMR ses methodlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.