IPHaber
Son Yazılar

Mobil


Telefonunu çalarken dinlet, kontör yada dakika kazan!

Aralık 26, 2009 by admin in Mobil with 0 Comments

Telefonda çok aranıyorsan şanslısın, zira çalarken dinleterek görüşme kazanabilecek sistem başladı. Servise abone olarak başlangıçta sabit bir hediye kazandıktan sonra her arayan kişinin dinleme oranına göre hediye kontörler kazanabiliyorsun.  Detayları ise şöyle;

30 Aralık 2009 tarihine kadar ÇalarkenDinlet kullanmaya başlayan bireysel aboneler 100 dk / 25 kontör kazanıyor. Kampanyaya hem HazırKart aboneleri hem de faturalı hat sahipleri katılabiliyor. Kazanılan hediye kontörler ve dakikların 24 saat içerisinde bitirilmesi gerekiyor.

Nasıl Çalarken Dinlet alacağım?
ABONE yazıp 8060’a gönderebilir veya 8060 / 8068’i arayabilirsiniz. Kampanyaya katılım 400 bin faturalı abone ve 400 bin ön ödemeli abone ile sınırlıdır.

Kampanya detayları:

ÇalarkenDinlet aboneliği başladığı andan itibaren 48 saat içinde ücretsiz dakika ve kontörler tanımlanır.
Kampanya, hatta gelen kampanya bilgilendirmesi ile başlar. Kampanya dahilinde bilgilendirmeden sonra 24 saat içerisinde kullanılacak 100 dk / 25 kontör konuşma ücretsiz olacaktır.
Kampanya bilgilendirmesiyle başlayan 1 günlük konuşma süresi, 24 saat içerisinde kullanılmalıdır, kalan haklar devretmez.
Toplam 100 dk / 25 kontör Turkcell’lilerle konuşma hakkını içerir.
Kampanya kapsamında verilen hakların ücretlendirme periyodu 15 saniyede 0,8125 kontördür.
Ücretsiz verilecek dakika ve kontörlerin ücretlendirme periyodu abonenin mevcut tarifesi üzerinden gerçekleşir.
*123*16#’yi arayarak kalan bedava sürenizi öğrenebilirsiniz.

ÇalarkenDinlet servis ücreti
ÇalarkenDinlet servisinin aylık abonelik ücreti 2.5 TL / 15 Kontördür. Aboneliğiniz, aylık olarak, hattınızdan abonelik ücreti için gerekli tutar tahsil edilebilmesi halinde yenilenir.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat