IPHaber

Genel


Teknosa, Ulead Gelişim Programı ile Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor

Kasım 18, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

TeknoSA 2014 Ekim ayında hayata geçirdiği ve 1 yıldır devam eden Liderlik Gelişim Programı ULead eğitimlerini tamamladı. TeknoSA çalışanlarının hedeflerine ulaşabilmesinde liderlik kültürünün ön plana çıkmasını amaçlayan programa; TeknoSA, İklimSA, KlikSA ve BimSA’dan toplamda 149 üst düzey yönetici, müdür ve müdür yardımcısı katıldı.

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, yurtdışı ile akredite olan ilk gelişim programı ULead TeknoSA Liderlik Gelişim Programı’nı tamamladı. Kurumun geleceğini şekillendirmesi ve liderlerin geliştirilmesi üzerine tasarlanan programın kapanışında 149 yöneticiye sertifikaları verildi. TeknoSA haricinde Sabancı grubu şirketlerinden KlikSA ve BimSA yöneticilerinin de katılımıyla 1 yıl süren eğitim programında, şirket ekosisteminin tamamını kapsayan kurumsal bütünlüğe paralel bir yaklaşım uygulandı.

Çalışanların bireysel farkındalığını geliştirmesi ve bunun ekip yönetimine olan katma değerinden yola çıkılan programda, yöneticilere liderlik konusunda eğitimler verildi. TeknoSA Akademi’nin müfredatına sürekli olarak dahil olan ULead TeknoSA Liderlik Gelişim Programı’ndan, 2016 yılı itibarıyla uzman ve yönetici pozisyonlarındaki çalışanlar da faydalanabilecek.

Yurtdışı ile akredite olan ilk gelişim programı

Programa katılan yöneticilere aktif roller verilmesi, gelişim sorumluluklarını üstlenmelerine olanak tanınması ve kurumun ihtiyaçlarına yönelik gelişim sağlanması gibi konuları kapsayan programda, farklı kaynaklar ve karma eğitim modülü benimsendi. Gelişim programları içerisinde yurtdışı ile akredite olan ilk program olan ULead TeknoSA Liderlik Gelişim Programı’nda tanımlanan başarı kriterlerini yerine getiren katılımcılardan 3 kişi, Management Center Türkiye ile beraber Londra’da Middle Sex Üniversitesi’nin düzenleyeceği mezuniyet töreninde sertifikalarını alma fırsatını yakaladı.

The post Teknosa, Ulead Gelişim Programı ile Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Penta Bulut: Penta’dan bulut tabanlı çözümler platformu

Penta Teknoloji, çözüm ortaklarına sunduğu değerleri “Penta Bulut” ile çeşitlendirmeye devam ediyor. Tedarikçi ve hizmet sağlayıcıların bulut tabanlı çözümleri Penta...

Kapat