TeknoSA, Bilişim 500’de iki kategoride birden birinci oldu

0
8

TeknoSA, ‘En büyük 500 Bilişim Şirketi’ araştırmasında iki kategoride birden ödül kazandı. İnterpromedya tarafından bu yıl 15’incisi yapılan araştırmada TeknoSA, ‘Perakende Zinciri’ ve ‘Bilgi Teknolojileri’ kategorilerinde birinci seçildi.

Türkiye’de ve yurtdışında Türkiye bilişim sektörünün büyüklüğünü ortaya koyan referans bir araştırma olarak kabul edilen Bilişim 500 sonuçları, bu yıl 15’inci kez 25 Haziran Çarşamba gecesi düzenlenen tören ile açıklandı. TeknoSA, yapılan araştırma sonucunda ‘Perakende Zinciri’ ve ‘Bilgi Teknolojileri’ kategorilerinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Bu yıl ilk kez bilgi ve iletişim teknolojileri alanında sıralamanın ayrı olarak değerlendirildiği araştırmada, bu iki ana kategori altında 9 alt kategori ve 36 ürün ve hizmet kategorisi yer aldı. Törende, 2013 yılı net satış gelirlerine göre ilk 10’a giren şirketlerin yanı sıra, donanım, yazılım, hizmet ve özel bölüm başlıkları altındaki kategorilerin birincilerine plaket verildi.

Tören sırasında yaptığı değerlendirmede, “Herkes için Teknoloji” anlayışı ile hareket ettiklerinin altını çizen Finans Direktörü Korhan Bilek, “Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörüne yön veren bir şirket olarak, iki ödüle birden layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Her yıl yapılan bu saygın araştırmada ödül kazanmaya devam etmeyi hizmet kalitemizin ve sürdürülebilirlik anlayışımızın bir göstergesi olarak algılıyoruz” dedi. TeknoSA hizmet kalitesini her kanaldan müşteriler ile buluşturacaklarını belirten Bilek “İşimizin merkezinde her zaman müşterilerimiz var. Tüm süreçlerimizi, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için yürütüyoruz. Omni-channel stratejimiz doğrultusunda, tüketicilerimize her kanaldan bütünleşik ve kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunacağız” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.