IPHaber
Son Yazılar

Genel


Teknomaks, Aastra ile Microsoft Lync Etkinliğinde Olacak

Nisan 1, 2012 by admin in Genel

Microsoft yeni nesil Birleşik İletişim vizyonunun en yeni üyesi Microsoft Lync etkinliğini 05 Nisan Perşembe günü İstanbul Swissotel Bosphorus’da gerçekleştirecek. Aastra, işortağı Teknomaks ile altın sponsor olarak katılacağı etkinlikte, iletişime yeni boyut kazandıran Lync‘e özel üretilen Aastra 6725ip ve Aastra 6721ip telefonları sunacak. Saat 13:10’da ‘Lync masa telefonum olmadan? Asla!’ sunumunu gerçekleştirecek olan Aastra ve Teknomaks, sunuma katılan tüm katılımcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunacak.

6725ip ve 6721ip telefonlar, ödüllü IP telefon serisine eklenen en son ürünlerdir. Dünyaca ünlü ve bilinen donanım tasarımımıza gömülü Microsoft Lync 2010 Phone Edition, Microsft Lync 2010 sunucusuna kusursuz bir entegrasyon sunar. Bu kombinasyon, basitleştirilmiş kurulum, yönetim ve yapılandırmanın dahil olduğu tüm Lync özelliklerinin mevcut olmasını sağlıyor. İster ‘Better Together’ özelliğini sunan 6725ip modelini, isterseniz giriş seviyesindeki 6721ip modelini seçin, her ikisinin de günlük masaüstü kullanımı için tasarlandığını ve çift Gigabit Ethernet bağlantı noktası ile bekleyen mesaj gösterge lambalarına sahip olduğunu göreceksiniz.

‘Daima açık’ çalışma şekli, sezgisel arayüz, UC Durum göstergesi ve basitleştirilmiş dağıtım gibi avantajlara sahip olan 6725ip, bağımsız bir Microsoft Lync uç noktası olarak çalışabilen gerçek bir IP telefondur. 6721ip, Aastra Lync model serisinde benzersiz bir yere sahiptir. Gerçek bir IP telefonun avantajlarından ve temel UC masaüstü entegrasyonu özelliklerinden de yararlanmak isteyen kullanıcılar için daha ekonomik bir seçenek sunar.

Kapat