IPHaber

Genel


TECPRO, Optoma Video Projektörlerinin Türkiye Merkez Servisi Oldu

Ocak 27, 2017 by admin in Genel with 0 Comments

Tecpro, teknik servis hizmetlerinde uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti doğrultusunda verdiği servis hizmetleriyle, Optoma video projektörlerininde onarım ve bakım servis hizmetlerini bünyesine kattı.

Tecpro, Servis hizmetlerinin yanı sıra, yetkili servis hizmeti verdiği markalarının yedek parçaları içinde geniş bir ürün yelpazesi ve stok bulunduruyor. Tecpro , servis hizmeti verdiği diğer markalar ise Epson, Philips, Panasonic, Zebra, Benq, Bixolon, AOC,Eiki, JVC, Senor ve TVS ‘dir.

Tecpro en avantajlı fiyatlarla kurumlara garanti paketleri ve bakım anlaşmalarını tercih etmelerini öneriyor. Ankara ve İzmir’de de bölge müdürlüğü ve servis merkezi olan Tecpro, Türkiye geneline yayılmış 250’ye yakın Yetkili servis noktaları ile de gerek kurumsal, gerekse bireysel BT kullanıcılarına daha hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için servis yatırımlarına devam ediyor.

#TECPRO #OptomaVideoProjektörleri #MerkezServisi #onarım #bakım #kurumsaluygulamalar

The post TECPRO, Optoma Video Projektörlerinin Türkiye Merkez Servisi Oldu appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vodafone ’la Ev Hizmetinde Çalışanların Primlerini Ödemek Artık Çok Kolay

Günübirlik Ev Hizmetinde Çalışanların Sigorta Primi Vodafone İle Ödenebilecek Vodafone Türkiye, ev hizmetlerinde günübirlik işçi çalıştıranlara, bu kişilerin sigorta primlerini...

Kapat