IPHaber

Genel


TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor

Eylül 28, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Sohbet programı ve özelleştirilmiş TeamViewer QuickSupport, Mac kullanıcılara iş yerinde yüksek düzeyde işbirliği olanağı sunması ile ilgi çekiyor.

Çevrimiçi iletişim ve paylaşım çözümlerinde söz sahibi olan TeamViewer GmbH, profesyonellere sunduğu anlık sohbet programıyla ve özelleştirilmiş Quicksupport özelliğiyle Mac platformunu desteklediğini açıkladı.

Mac OS kullanan şirketler TeamViewer’in Custom QuickSupport özelliği sayesinde, kolaylaştırılmış destek ve özelleştirilmiş paylaşıma sahip olabilecek. İşletmeciler, TeamViewer QuickSupport’i kullanıp dünyanın her bir yerinde bulunan iş arkadaşlarına, müşterilerine ve muhtemel müşterilerin bilgisayarlarına eriştiklerinde, marka sürekliliği oluşturmak için kendi logolarını, renkleri ve metinlerini dahil edip ve bu sayede de büyük bir avantaj sağlayabilecekler.

TeamViewer V4 Profesyonel sürümleri İş, Kurumsal veya Premium lisanslarıyla mevcuttur. Indirmek icin, lutfen www.teamviewer.com ziyaret ediniz.


TeamViewer‘in tüm yazılım programları çoklu platform yazılım özelliğine sahiptir. TeamViewer çözümleri, en yüksek güvenirlik standartlarını koruyarak, yüksek performans garantilemek için sürekli güncelleniyorlar. TeamViewer güvenlik duvarı arkasında, bilgisayar güvenliğini tehlikeye atmadan bilgi paylaşımı sağlanıyor.

Tagged , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ericsson Cihazları Birbirine Bağlıyor

Ericsson, özellikle yeni nesil elektronik cihazlara yüksek hızlı kablosuz bağlantı sağlamak için tasarlanmış olan yeni mobil geniş bant modülünün duyurusunu...

Kapat