IPHaber

ISP


Superonline fibere kota getirdi

Mart 16, 2010 by admin in ISP, Telekom with 1 Comment

15 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Superonline Fiber İnternet hizmetinde, limitli veya limitsiz abone olunan paketin download hızının 5 katı GB kadar download; upload hızının 10 katı GB kadar upload adil kullanım koşulu olarak uygulanacak.

Superonline’dan yapılan açıklama şöyle:

http://www.superonline.net/yardim/adil.aspx

15 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Superonline Fiber İnternet hizmetinde, limitli veya limitsiz abone olunan paketin download hızının 5 katı GB kadar download; upload hızının 10 katı GB kadar upload adil kullanım koşulu olarak uygulanacaktır. Fatura dönemi içerisinde adil kullanım koşulu miktarını geçen kullanıcıların hızları bir sonraki fatura kesim tarihine kadar dowload için 512 Kbps, upload için 128 Kbps’ye düşürülecektir. Fatura kesim tarihinden sonra, adil kullanım koşulu uygulanan abonelerin paketleri ilk haline geri dönecektir.
Örneğin; 10 Mbps Limitsiz paketteki bir abonemiz, upload hızı olan 1 Mbps’nin 10 katı olan 10 GB upload ‘u aştığı zaman adil kullanım koşullu uygulaması kapsamında fatura kesin tarihine kadar upload hızı 128 Kbps’ye düşürülecektir.

Tagged , , , ,

Related Posts

One Comment

  1. oğuzhan KaragözMar 18, 2010 at 00:21

    ayıp . fiber neye yarar tabikide torrente yarar torrent demek download upload demektir. bu yapılan adil değil bence.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Femtocell nedir?

Femto baz istasyonları son günlerde adını sıkça duyurmaya başlayan bir teknoloji olarak telekomünikasyon dünyasında gündeme oturuyor. Yaklaşık 3 yıldır dünyanın...

Kapat