Sun ve Microsoft'tan sanallaştırma etkinliği

0
9

Sun Microsystems ve Microsoft, günümüzün zorlayıcı ekonomik koşullarında kurumların büyümeye devam edebilmelerine olanak tanıyan başarısı kanıtlanmış sanallaştırma çözümleri hakkında bilgi vermek üzere uluslararası bir roadshow düzenliyor. 13 Mayıs’ta Washington’da başlayacak olan “Agile Infrastructure to beat the downturn – Virtualisation Solutions for IT and Business Advantage” (Ekonomik Durgunluğu Yenmek için Çevik Altyapılar ve Sanallaştırma Çözümleri) adlı roadshow, 21 Mayıs’ta üçüncü durağı için İstanbul’a geliyor.

Microsoft – Sun stratejik işbirliği, her ölçekten kurumlara ekonomik durgunluktan kurtuluş için sanallaştırmadan bir katalizör olarak yararlanma olanağı sunuyor. Microsoft ve Sun kurumlara Windows Server 2008 Hyper-V, Microsoft Exchange Server 2007, Microsoft Office SharePoint Server 2007, Microsoft SQL Server ve Windows Essential Business Server’ın aralarında bulunduğu Microsoft teknolojilerini hayata geçirirken daha fazla verim alabilmeleri için ihtiyaç duydukları inovasyonu sağlıyor.

Etkinlikte Microsoft yetkilileri, Microsoft’un İş Ortakları Çözüm Merkezi, bu çözüm merkezinde Sun teknolojilerinden faydalanarak gerçekleştirdikleri sanallaştırma projesi ve Sun platformu üzerindeki Hyper-V teknolojisi ile nasıl enerji ve maliyet verimliliği elde ettikleri hakkında katılımcılara bilgi verecekler. Etkinliğe katılanlar sanallaştırma çözümlerini hızlıca hayata geçirme, sanallaştırma çözümleri ile çevikliği artırma ve herhangi bir büyük servis müdahalesi olmadan hızlı büyümeye hazırlıklı olma ve toplam sahip olma maliyetini azaltmanın yolları hakkında da bilgi sahibi olacaklar.

Program
09:00 Kayıt
09:30 Keynote – Microsoft & Sun Helping Customers
09:50 Welcome & Logistics / A J Kreshock, Sun Microsystems
09:55 Microsoft and Sun:Enabling Business Growth through Platform Agility / David Hayes, Microsoft
10:40 Kahve molası
10:55 Agile Infrastructure to Beat the Downturn: Sun Solutions for Windows / Matt Wolf, Sun Microsystems
11:30 Optimizing Your Microsoft Environments with Sun Technology / Noel Wilson, Avanade Inc.
12:05 Soru Cevap & Kapanış
12:15 Öğle yemeği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.