IPHaber

Genel


Spotify’daki çalma listeleriniz için Replace Cover ile kapak fotoğrafları hazırlayın

Mart 31, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Spotify'daki çalma listeleriniz için Replace Cover ile kapak fotoğrafları hazırlayın

Spotify‘da kendi playlist’lerini hazırlayıp onlara güzel kapak fotoğrafları tasarlamayı sevenlerin işini kolaylaştıracak yeni bir platform var: Replace Cover.

Spotify’da her duruma uygun playlist’ler bulabiliyor olsak da bazen kendi sevdiğimiz şarkıları konseptli playlist’lere eklemeyi tercih edebiliyoruz. “İşe giderken dinlediğim şarkılar“, “ofiste dinlemelik şarkılar“, “yol şarkıları” derken bir bakıyorsunuz listeleriniz başını alıp gitmiş. Kişisel çalma listeleriniz görsel açıdan güzel olmalarını isteyenlerse onlara kapak fotoğrafları hazırlamayı ihmal etmiyor. Spotify çalma listeleri için özel kapak fotoğrafları hazırlayabileceğiniz platform Replace Cover’ı kullanmak ise gerçekten çok kolay.

Sitede yer alan nesneler ve temaları birleştirerek istediğiniz çalma listesine uygun kapak fotoğrafını hazırlayabiliyorsunuz. Site üzerinden hazırladığınız kapak fotoğrafını bilgisayarınıza indirip Spotify’ın masaüstü uygulamasını kullanarak çalma listenize ekleyebiliyorsunuz.

Replace Cover her ne kadar güzel kapak fotoğraflarına sahip olsa da içeriği gerçekten yetersiz kalıyor. Platformun en kötü özelliği ise tema için seçilen yazı rengini değiştiremiyor oluşunuz. Rengi değiştiremediğiniz için çoğu yazı fotoğrafın üstünde kayboluyor.

Eğer Photoshop kullanamıyorsanız, Canva‘yı tercih etmiyorsanız ya da “Paint mi kaldı canım?” diyorsanız Spotify playlist’leriniz için Replace Cover’ı kullanabilirsiniz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Ford, kripto para tabanlı araçlar arası iletişim platformu için patent aldı

ABD'li sürücüler yakında Ford Motor tarafından üretilen otomobillerinde araçtan araca kripto para transferi gerçekleştirebilecekler. Bu sistem Ford tarafından, gidecekleri yere...

Kapat