IPHaber

Genel


SmileADSL de kampanya

Mayıs 6, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Araştırmalar, Türk halkının büyük bir çoğunluğunun İnternet’e bağlanmadığını ortaya koyuyor. Türkiye’de İnternet kullanımını artırmaya yönelik çalışmalarını hızla sürdüren smile adsl, bu nedenle, avantajlı kampanyalarını Ocak ayında da sürdürüyor.
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2007 Hane Halkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması İnternet’e erişimi olan hanelerin oranının %18,94 olduğunu ortaya koyuyor. Yani Türkiye’deki 15 milyonu aşkın haneden yalnızca 2,5 milyonunda İnternet erişimi bulunuyor. Özel bir firmanın hazırlattığı Dünya ve Türkiye İnternet 2007 Raporu’na göre ise Türkiye, İnternet kullanıcı sayısı bakımından dünya sıralamasında 16. sırada yer alıyor. Kısacası Türk halkı, çağın teknolojisinden yeterince faydalanamıyor.
Türkiye’de İnternet kullanımını artırmayı kendine görev bilen smile adsl, bu nedenle, 2007 yılının Aralık ayında başlattığı 3 avantajlı kampanyasını 2008 yılının Ocak ayında da sürdürüyor. Sektöre girdiği ilk günden beri, katma değer yaratan servisleriyle farkını ortaya koyan smile adsl, 1-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanyalarıyla aylık tarife ücretlerini indirip, ücretsiz modem ile limitsiz İnternet erişimi sağlamaya devam ediyor.

Kampanya detayları ise şöyle
Modemsiz Kampanya
-Aylık erişim ücreti 29 YTL yerine, 6 ay süresince, sadece 14,99 YTL
-Limitli paketlere limitsiz erişim hediye*
-30 YTL değerindeki kurulum ücretsiz

Kablolu Modemli Kampanya
-Aylık erişim ücreti 29 YTL yerine, 6 ay süresince, sadece 19,99 YTL
-Limitli paketlere limitsiz erişim hediye*
-Kablolu modem ücretsiz
-30 YTL değerindeki kurulum ücretsiz

Kablosuz Modemli Kampanya
-Aylık erişim ücreti 29 YTL yerine, 6 ay süresince, sadece 24,99 YTL
-Limitli paketlere limitsiz erişim hediye*
-Kablosuz modem ücretsiz
-30 YTL değerindeki kurulum ücretsiz

Rakamlarla Türkiye’de ve dünyada İnternet kullanımı
TÜİK tarafından hazırlanan rapora göre Türkiye’de her beş evden yalnızca birinde İnternet’e erişim imkanı bulunuyor. Dünya ve Türkiye İnternet 2007 Raporu’na göre de, tüm dünyada son bir yılda %208′lik artış sağlayan İnternet kullanımında birinci sırayı İzlanda alıyor. %86 kullanım oranına sahip İzlanda’yı, %75,5 ile İsveç ve %74,9 ile Yeni Zelanda izliyor. Türkiye ise listede 16. sırada bulunuyor.
Türk ADSL pazarına girdiği günden bu yana ücretsiz modem, bölgesel ve kablosuz İnternet erişimi ve abonelerine sağladığı hizmet erişim kolaylığı gibi yeniliklerle, sektöre farklı bir soluk kazandıran smile adsl, Türkiye’deki İnternet kullanıcı sayısının artması için faaliyetlerini hızla sürdürüyor. smile adsl, benzer projelerle Türkiye’yi İnternet’in en çok kullanıldığı ilk 10 ülke arasına sokmak için çalışıyor.
Kurulduğu ilk günden bu yana inovatif bakış açısı ile sektöre birçok yenilik kazandırmaya devam eden smile adsl, kullanıcılara, hiçbir formaliteyle uğraşmadan tek bir telefonla veya kısa mesaj göndererek aboneliklerini başlatma ve kampanyalardan yararlanma imkanı da sunuyor.
Bunların yanısıra, dileyenler Türkiye çapındaki smile shop’lardan ve smile adsl başvuru noktalarından, hızlı ve kolay bir şekilde abonelik işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.
smile adsl avantajlarından yararlanmak isteyenlerin başvurabilecekleri kanallar şöyle:
Hemen Ara: Gülümseten Hat (0212 444 33 75)
Hemen Tıkla: (www.smileadsl.com)
Hemen Yolla: “ADSL ad soyad telefon no” yaz, 3270′e gönder
Örnek Kısa Mesaj: “ADSL ozer ozbek 02126517783″
Hemen Uğra: Türkiye çapında hizmet veren smile shop’lar ve smile adsl başvuru noktaları
Limitsiz İnternet erişimi 1-31 Ocak 2008 tarihleri arasında geçerli.

Doğan Telekom
Doğan Telekom, 1 Ocak 2004 tarihinden itibaren ses taşıma ve telefon hizmetlerinin serbestleştirilmesiyle Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri sunmaya başlamıştı. A tipi lisansı ve güçlü altyapısıyla, şehiriçi telefon görüşmeleri de dahil olmak üzere, mevcut telefon hizmetlerine kaliteli bir alternatif olmayı hedefleyen Doğan Telekom, bireysel ADSL hizmetlerinde de smile adsl markasıyla hizmet vermekte. Doğan Telekom’un amaçları, bireylerin ve kurumların yaşamını kolaylaştırmak, yaygın dağıtım ağı ile uygun fiyatlı ve kaliteli konuşma olanağı yaratarak sektörün lider kuruluşu olmak.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
AudioCodes Mediapack ve Mediant serisi için yeni firmware yayınlandı – 5.2v

Audiocodes mediapack ve mediant serisi analog ve isdn gatewayler için 5.2 version yeni firmware’i duyurdu. Aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Özellikle 4.8...

Kapat