IPHaber

Mesajlaşma


Skype'tan bedava dakikalar

Eylül 8, 2010 by admin in Mesajlaşma, Telekom with 0 Comments

Skype’tan Ramazan bayramını kutlamak için sabit hat ve cep telefonlarına bol bol ücretsiz arama!
Skype'dan bedava yağıyor!
 
Ramazan bayramı aileniz ve arkadaşlarınız olmadan kutlanmaz. Bu yüzden, Skype bayramda sevdiklerinden uzakta olan dünya genelinde 1 milyon kişiye sabit hatlar ve cep telefonlarını 30 dakikaya kadar ücretsiz arama hakkı veriyor. 

Skype‘a kayıt olan herkes happy.skype adresine girip Skype kredi paketlerini isteyerek dünyanın her yeriyle bayramlaşmaya başlayabilir. Skype’ı olmayanlar ise, Skype’ı Skype.com’dan indirip, kullanmaya başlayabilir, kampanyaya dahil olabilirler. 

Skype kredi kuponları Türkiye, ABD, Hindistan veya Avrupa’nın diger ülkelerindeki arkadaş ve akrabalarınızla düşük ücretlerle konuşma vemesaj gönderme imkanı sağlar. 

Eğer arkadaşlarınız ve aileniz Skype kullanıyorlarsa, onları video arama ile de şaşırtmak isteyebilirsiniz. Ucretsiz Skype video aramasıyla sevdiklerinizi yanınızda olmadıklarında görebilmek paha biçilemez birşey.

Daha detaylı bilgi için lütfen happy.skype.com u ziyaret ediniz.

Tagged , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell ve Vodafone, Polkomtel'e talip oldu

Polonya mobil iletişim pazarı hareketli günler geçiriyor. Polkomtel'in satışının nasıl yapılacağına hisse sahipleri hala karar veremedi. Şirketin el değiştirmesine kesin...

Kapat