IPHaber
Son Yazılar

Telekom


Skype'dan çat kapı ramazan ziyaretleri

Ağustos 30, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Skype Ramazan ayı dolayısıyla evlerin kapısını rastgele çalarak insanların sevdikleriyle erkenden bayramlaşmalarını sağlayacak. 31 Ağustos – 7 Eylül tarihleri arasında İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya’da evleri ziyaret edecek olan Skype ekipleri, Ramazan’da Skype aracılığıyla aile ve arkadaşlara ulaşmanın ne kadar kolay olduğu konusunda bilgilendirme yapacak.

31 Ağustos’tan 7 Eylül’e kadar her gün 13.00 – 17.00 saatleri arasında rastgele seçilen evlere yapılacak olan ziyaretler, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya’da gerçekleştirilecek. Ziyaret edilen evlerde yaşayan ev halkına, Skype’ın sunduğu avantajları ve uzakta yaşayan yakınlarına Skype aracılığıyla nasıl kolayca ulaşabilecekleri anlatılacak.

Skype ekipleri ayrıca, Skype’la daha önce tanışmamış olan kişilere Skype’ı nasıl kullanabileceklerini de gösterecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Skype Orta Doğu ve Afrika Direktörü Rouzbeh Pasha “Ramazan insanlara uzakta bulunan yakınlarıyla iletişime geçmek için hem bir fırsat yaratıyor hem de farklı bir motivasyon kaynağı oluşturuyor. Yerel değerlere saygı duyup sahip çıkarak, Ramazan ayında daha anlamlı hale gelen Skype fırsatlarını insanların evlerine ulaştırmak istedik. Ziyaret edilen evlerdeki kişiler bu ziyaretler sırasında, Skype’ın sesli ve görüntülü arama seçeneklerini kullanarak sevdikleriyle erkenden bayramlaşabilecekler. Bu yolla insanların en azından Ramazan ayı içerisinde mesafe, zaman ya da maliyet gibi engelleri düşünmeden aramalarını gerçekleştirebilmelerine küçük de olsa bir katkı sağlayabilmek istiyoruz.” dedi.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat