IPHaber

Genel


Şimdi de İhlasCell

Ekim 20, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Dünyanın, 5 kıtasında, 31 ülkede GSM operatörlüğü yapan dünyanın en büyük GSM şirketi Vodafone ile İhlasNet Grup bünyesindeki İhlas İletişim arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

2006 Yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren Vodafone ve İhlas Yayın Holding çatısı altında yer alan İhlas İletişim yaptıkları anlaşma ile Ihlas Holding’in 30 Bin personeline hizmet sunacaklar.

Vodafone ve İhlas İletişim işbirliği öncelikle İhlas Holding ve tüm iştiraklerinde çalışan 30 Bin personelin daha kaliteli GSM ve 3G hizmeti almasını sağlayacak. Vodafone Ihlas Holding çalışanları için uygun fiyatlı tarifeleri ile, ücretsiz arama oluşturacak ve yüksek ses kaliteli Cep telefonu hizmeti sunacak. Ihlas Holding çalışanları ve özellikle sahada görev yapan satış elemanları Vodafone’un tüm Türkiye genelini kapsayan networkü ve yurt dışında 31 ülkedeki GSM networkünden en üst seviye hizmet kalitesiyle faydalanacak.

Vodafone ve İhlas İletişim arasındaki anlaşma Vodafone İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Vodafone Genel Müdür Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ ile İhlas Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahit Ören ve İhlas İletişim Genel Müdürü Ömer Demir tarafından imzalandı.

Düzenlenen imza töreninde, Vodafone ve Ihlas İletişim yetkilileri, bu işbirliği modelinin Türkiye’de bir ilk olduğu ve iki büyük şirketin sinerjisini ortaya çıkaracağını  belirttiler. Vodafone ve İhlas İletişim yetkilileri, bu işbirliği ile Ihlas Holding çatısı altındaki 30 Bin çalışanın daha kaliteli ve Türkiye ve dünyada yaygın bir network’e Vodafone farkı ile hizmet alacağını söylediler.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İnternet vatandaşlık hakkı!

Finlandiya Ulaştırma ve Telekomünikasyon Bakanlığı, 1 mbps internet erişimini vatandaşlık hakkı yapmak konusunda çalışıyor. Uygulama, 2010 Temmuz ayından itibaren başlayacak.

Kapat