IPHaber

Telekom


Şimdi de Gmail + geliyor

Temmuz 15, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

Google’ın Gmail Mühendislik Müdürü Mark Striebeck, Google+’da bıraktığı herkese açık bir notta Google+’ı Gmail ile birleştirmek üzerinde çalıştıklarını söyledi. Striebeck, şu an “birkaç Gmail / Google+ entegrasyonu” üzerine eğildiklerini belirtiyor.

Striebeck, takımıyla yapacağı beyin fırtınası seasınsında şu sorulara cevap arayacak: “Hangi e-posta özellikleri, Google+ ile etkileşimi kolaylaştırabilir?” “Google+ özelliklerini Gmail’e nasıl ekleyebiliriz?” “Sosyal konseptleri Gmail’e entegre ederek e-posta deneyimini nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz?”

Görünüşe bakılırsa Gmail takımı Gmail ile sadece yüzeysel bir entegrasyondan öte, teknolojiyi daha derin bir şekilde e-posta hizmetiyle birleştirmeyi düşünüyor.

Google’ın Buzz veya Wave’dekinin tersine, Google+ için elinden gelen her şeyi yaptığını gözlemek mümkün. Eğer Google, Google+’yı doğru bir şekilde yönetmeyi başarırsa hizmet, şimdiye dek 0’dan 100 milyona en hızlı ulaşan tek hizmet olabilir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
"Akılsız" ceplere de Facebook

Akıllı telefonlar şu anda piyasada yeni telefon satın alanların tercihi oluyor. Peki ama yeni telefon satın almayanlar ve eski cep...

Kapat