IPHaber

Genel


Silicon Valley dizisinin yapımcısı Mike Judge: Dizi birkaç sezon daha devam edebilir

Eylül 9, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye İş Bankası‘nın katkılarıyla sunduğumuz TechCrunch Disrrupt SF 2018‘in 7 Eylül’de sahneye HBO yapımına ait dizi Silicon Valley‘in yaratıcılarından Mike Judge çıktı.

Kendisine yöneltilen, “Vadi’de kendi şirketinizi açmayı düşünmez misiniz?” sorusuna Judge, kurgusal şirketler ve uygulamar yaratırken bazen kendilerini kaptırıp hadi “şirketimizi kuralım” şeklinde ekip içinde esprilerin geçtiğini söyledi. Öte yandan Judge’ın teknolojinin en önemli merkezlerinden biri olan Silikon Vadisi ile arasında sevgi-nefret ilişkisi olduğunu söyleyen Judge, yüzde 70 ile sevginin ağır bastığını da paylaştı.

Judge, her bir sezonu yaratırken, sanki final sezonuymuş gibi bir sonrakini düşünmeden, tüm ekibin karakterleri, kurgusu ve senaryosu ile sadece o sezona odaklandıklarına değindi. Ünlü yapımcı dizinin finali için de bazı fikirlerinin olduğunu söylerken, detay vermekten kaçındı. Ancak Judge, karakterin senaryosuna, produksiyon öncesi sürece kadar her aşamada hazır olan bir bölümü iptal ettiklerini söyledi. Bu arada diziyi bir kaç sezon daha ekran karşısında görebileceğimizi de paylaşalım.

Silikon Vadisi’nin isimlerinden ilham alıp, bunu dizi karakterlerine de yansıttığını söyleyen Judge, şirket olarak ‘Google mı?, Facebook mu?’ sorusuna önce Google, ardından ise “Hayır, Facebook” diye yanıtlayarak tercihini kullandı.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Üst yönetim istifa ediyor, Elon Musk tüttürüyor sonuç: Tesla’nın hisse değeri düşüyor

Elon Musk'ın internetten canlı yayınlanan bir radyo programı sırasında esrar kullanmasının yankıları sürerken üst düzey iki yöneticinin daha şirketten ayrılması...

Kapat