IPHaber
Son Yazılar

Sosyal Network


Serkan Ünsal’dan Dijital Girişimcilik Rehberi [Ücretsiz E-kitap]

Mart 12, 2012 by admin in Sosyal Network with 0 Comments

Girişimciliğin altın kitabını yazmak belki mümkün değil ama bu konuda tecrübelere dayalı öneri niteliğindeki yazıların çok önemi var. Biz de bu tür yazılara zaman zaman Webrazzi’de yer veriyoruz ve beğenildiğini görüyoruz. Webrazzi yazarlarından Serkan Ünsal çıtayı bir adım ileri taşıdı ve Dijital Girişimcilik Rehberi‘ni kaleme aldı.

Dijital Girişimcilik Rehberi, Serkan Ünsal’ın 11 yıllık iş tecrübesine ve Dakick ile başlamış olduğu girişimcilik hikayesine dayanıyor. Kitap özellikle girişimciliğe yelken açanlar için temel bilgiler içeriyor. Güzel kaynaklardan besleniyor ve iyi noktalara parmak basıyor.

Sıradan bir kitaptan farklı, özel bir tasarımla sunulan kitap bir süre yayına hazırlanmayı beklese de her zaman faydalı olacak bilgiler sunuyor. Turkcell’in desteklediği kitap tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulnuş. Kitabın tasarımcısı ise Ali Emre Doğramacı.

Dijitalgirisimcilikrehberi.com‘dan erişebileceğiniz kitap, girişimciliğin en önemli kurallarından birini daha ilk satılarında girişimcilere aktarıyor;

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat