IPHaber
Son Yazılar

Genel


Sektörünüze güç katın!

Ocak 6, 2010 by admin in Genel with 0 Comments

İçerik ekibimiz için özveride bulunacak kendisi yeniliklerden haberdar olurken çevresini bilgilendirme bilincini taşıyan ekip arkadaşları arıyoruz.

Biliyoruz, haber kovalarken gözardı ettiğimiz yada kaçırdığımız durumlar olabiliyor. Fikirlerinizle ve yardımlarınızla ekibimizden birisi olarak, yayınlanan haberlerde sizinde isminiz yer alsın.

Haber yollarken içerik yada kaynak siteye ait linki aşağıdaki yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. Haber içeriği editörler tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır. Haberi göndermeden önce bağlantıların çalışabilirliğini mutlaka kontrol edin. İçerik gönderirken aşağidaki kurallara riayet etmeye çalışınız.

İçerik yazısını yazarken açık ve net ifadeler kullanmaya özen gösterin. Gereksiz ifadelerden ve övgülerden kaçının, tarafsız olun. Türkçe imla ve noktalama kurallarına özen gösterin.  Daha önce sitede yayınlanmış olan haber metinlerini inceleyin ve onları örnek alın. IPHaber.com, gerekirse haber metnini -anlam bütünlüğünü bozmayacak şekilde- değiştirip yayınlayabilir.

İçerik gönderene ait isim-soyisim ve varsa kaynak bilgisi yazının en alt bölümünde yayınlanacaktır.

admin@iphaber.com yada aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat