IPHaber

Genel


Seagate’den Arena’ya Yılın En İyi Distribütörü Ödülü

Kasım 11, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Teknoloji Distribütörü Arena, Harddisk Üreticisi Seagate’den EMEA Bölgesi 2015 Yılı En İyi Distribütörü Ödülü’nün Sahibi Oldu.

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena, dünyanın önemli veri depolama çözümleri üreticisi Seagate tarafından, 2015 yılında dahili harddisk kategorisindeki ürün gamı çeşitliliği ve göstermiş olduğu büyüme başarısına istinaden “Yılı En İyi Distribütörü Ödülü”ne layık görüldü. 27-29 Ekim tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde Seagate EMEA Partner konferansında gerçekleşen törende ödülü, Arena Pazarlama Direktörü Deniz Aktan teslim aldı.

Ödülle ilgili olarak mutluluğunu dile getiren Arena Genel Müdürü Okay Nasır, şu sözleri aktardı: “İş ortaklarımız tarafından aldığımız ödüllere bugün bir yenisini daha eklemiş olmanın heyecanı içerisindeyiz. Seagate gibi sektörün öncü markasından bu önemli ödülü almak bizler için çok değerli. Arena olarak ürün gamı çeşitliliğimiz, yaygın dağıtım ağlarımız ve vizyonumuz ile Türkiye’de daha çok hissedilen bir dönem yaşıyoruz. İş ortaklarımızın cirosal büyümelerini artırmak ve başarılarını desteklemek için ekip olarak çok çalışıyoruz. Bize bu önemli ödülü layık gören Seagate EMEA Bölgesi Yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

The post Seagate’den Arena’ya Yılın En İyi Distribütörü Ödülü appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HyperX ’ten Yüksek Kapasiteli DDR4 Predator ve Savage RAM Kit’leri

Kingston Technology'nin iştiraki olan HyperX, yeni Savage 128 GB DDR4 RAM kit'ini ve Predator 64 GB DDR4 RAM kit'ini duyurdu....

Kapat