IPHaber

Telekom


sahibinden.com’un iPhone uygulaması 10 milyon oturuma ulaştı

Ağustos 8, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

220 bin kullanıcıya ulaşan bulunan sahibinden.com iPhone uygulaması, altı ayda 10 milyon oturuma ulaşarak hızlı büyümesine devam ediyor. sahibinden.com iPhone uygulaması ile 2,3 milyonu aşkın ilan arasında kolaylıkla arama yapıp, ilan detaylarına ulaşabilen kullanıcılar, ilanların fotoğraflarını büyüterek gezinme ayrıcalığını yaşıyor. Yaptıkları işlemleri, gönderdikleri ve aldıkları mesajları, favori ilanları ile aramalarını cep telefonlarından kolayca yönetebilen kullanıcılar, telefon numaralarına tıklayarak ilan sahiplerini arayabiliyor.

En yakın emlak sahibinden.com iPhone’da
Türkiye’de yine bir ilke imza atan sahibinden.com, iPhone uygulamasına “Yakınımda Ara” özelliğini ekleyerek yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Bu hizmet sayesinde iPhone kullanıcıları, 5 kilometreye kadar çevresindeki emlakların ilanlarına ulaşabiliyor ve tek tıkla arayabiliyor. iPhone uygulamasının çok büyük ilgi gördüğünü söyleyen sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş, “Altı ay gibi çok kısa bir sürede kullanıcı sayımız 220 bini geçti. iPhone hizmetimiz ile kullanıcıların mobil cihazlarından iyi bir sahibinden.com deneyimi yaşayabilmelerini amaçladık ve amacımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. sahibinden.com olarak, önümüzdeki dönemde de, özellikle mobil hizmetler alanında, ziyaretçilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak, ihtiyaçlarını karşılayacak farklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
E-crime Konferansı Bu Yıl Türkiye’de

Her yıl farklı bir ülkede gerçekleştirilen uluslararası E-crime konferansı bu yıl Türkiye’de düzenleniyor. 12 Ekim 2011 tarihinde İstanbul Hilton otelde...

Kapat