Sadece TT bedava konuşturmazmış!

0
4

Millenicom’un yeni kampanyasına göre Haziran ayı boyunca Millenicom’a geçen şirketler hem faturalarını %50’ye varan oranda azaltıyor ve 4.000 dakika bedava konuşma kazanıyor.

Millenicom yeni kampanyasıyla telefon giderlerini düşürmek isteyen şirketler iki kere kazanıyor. Haziran ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında Millenicom Sabit Telefon Hizmetlerini tercih eden şirketler hem %50’ye varan oranda ekonomik tarifelerle konuşuyor, hem de 4.000 dakika ücretsiz konuşma kazanıyor.

Alternatif telekom sektöründe PSTN tabanlı hizmetlerde %56 pazar payıyla liderliğini sürdüren Millenicom Türkiye yıl sonuna kadar 50.000 yeni firmayı daha aboneleri arasına katmayı hedefliyor. Küresel krizin etkilerinden kurtulmaya çalışan şirketlere avantaj sağlayan Millenicom, sunduğu ekonomik hizmetlerle bugüne dek firmalara 30 milyon TL’nin üzerinde tasarruf sağladı.

Millenicom Sabit Telefon Hizmetlerinden yararlanan şirketler şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında %50’lere varan indirimler elde edebiliyor. Aylık ortalama 1.000 TL tutarında görüşme yapan bir firma, Millenicom Türkiye’nin ekonomik tarifeleriyle yılda ortalama 6.000 TL tasarruf sağlayabiliyor.

Millenicom aboneleri, “Aramızda Tarifesi” ile kendi aralarında çok daha ekonomik görüşerek sağladığı tasarruf miktarını artırıyor. Bu tarife yoğun telefon trafiğine sahip ve farklı lokasyonlarda temsilcilik, bayi, şube ya da tedarikçileri bulunan firmalar tarafından yoğun ilgi görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.