IPHaber
Son Yazılar

Genel


Sabit ücret kalktı, konustuğun kadar öde başladı

Ekim 13, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Sabit hatta numara taşımayı başlatan Superonline, telefon görüşmelerinde sabit ücreti kaldırıyor ve abonelerine %50’ye varan indirimli konuşma imkânı sunuyor.
Superonline, 10 Eylül tarihinde yürürlüğe giren sabit hatlarda numara taşınabilirliği yönetmeliğine uygun olarak, numara taşıma işlemine başladı. Superonline, kendi fiber altyapısı sayesinde numara taşıma konusunda da öncülüğünü sürdürüyor.

“Konuştuğun Kadar Öde” dönemi
Superonline Fiber İnternet aboneleri bundan böyle, mevcut ev veya iş telefon numaralarını Superonline’a taşıyarak; numaralarını değiştirmeden, sabit hat ücreti ödemeden ve %50’ye varan indirimlerle konuşacaklar; konuştukları kadar ödeyecekler. Kullanıcılar, İnternet ve telefon hizmetleri için tek bir fatura alacaklar.
Superonline, hâlihazırda sabit telefon hattı olmayan ya da mevcut numarası ile birlikte ikinci numara talep eden kullanıcılara, “SüperNumara” tahsis edecek. Her yerden kullanılabilen “SüperNumara”, taşınırken herhangi bir nakil işlemi de gerekmeyecek.

Tanışmaya her ay 100 dakika hediye
Superonline, numarasını taşıyanlara ya da “SüperNumara” sahibi olanlara, tanışmaya özel avantajlar sunacak. Buna göre, numarasını Superonline’a taşıyan ya da “SüperNumara” alan aboneler, yılsonuna kadar hem GSM hariç diğer operatörlere her ay 100 dakika görüşme hediyesi kazanacak, hem de kendi aralarında ücretsiz ve sınırsız konuşabilecek.

Telefon faturalarında ekonomi dönemi
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, numara tahsis ve taşımanın başlaması ile en önemli faydanın tüketicilere sağlanacağını belirterek, bu gelişmenin rekabeti artırıp pazara canlılık getireceğini aktardı.
Erkan ayrıca, “Kendi kurduğumuz fiber altyapı sayesinde müşterilerimizin yüksek hızlı İnternet, telefon hizmetleri ve video temelli uygulamaları bir arada denenmesini sağlıyoruz“ şeklinde konuştu.

Superonline’a nasıl taşınılır?
Sabit telefon numarasını Superonline’a taşımak ya da “SüperNumara” almak isteyen tüketiciler, konu ile ilgili olarak (www.superonline.net) adresine başvurabilecek.

Superonline rekabet gücünü artırmaya devam ediyor
Superonline, kurumsal müşterilerinin şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarının ekonomik bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor; geniş hizmet yelpazesi ile ulusal-uluslararası toplu ses taşıma, uluslararası kiralık veri hattı ve yurtdışı bağlantılı geniş bant İnternet erişim hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet veren Superonline; şirketlere özel haberleşme çözümleri, ürün ve hizmetleriyle kurumsal müşterilerin rekabet gücünü arttırıyor.
Bireysel müşterilerine ses, veri ve İnternet hizmeti veren Superonline; İnternet erişiminde Türkiye genelinde ADSL, ADSL İkili Paket ve kendi kurduğu fiber altyapısı ile geniş bant İnternet hizmetlerini de sunmaya devam ediyor.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat