IPHaber

Genel


Radore Başarısını 3 Sertifika ile Taçlandırdı

Kasım 25, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, sektördeki en önemli 3 sertifikayı bünyesine kazandırdı. ISO 9001 ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği belgelerinin sahibi olan Radore, Kart sahibi verilerinin güvenliğini sağlayan PCI DSS (Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı) sertifikasını da almaya hak kazandı.

Kurulduğu günden bu yana hızlı büyümesini sürdüren Radore, yüksek hizmet standartlarıyla müşterilerinin beklentilerini tam ve güvenilir şekilde karşılamaya devam ediyor. E-ticaret, otomotiv, online oyun, medya, bilgi teknolojileri, sağlık ve yazılım sektörlerinden yaklaşık 2,500’e yakın müşterisine kesintisiz hizmet sunan Radore, başarısını aldığı sertifikalarla taçlandırdı.

Kuruluşların tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar müşteri ihtiyaç ve beklentilerini kapsayan ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sistemi ISO 90001 sertifikasına 2015 yılında sahip olan Radore, aynı yıl bilginin korunmasına yönelik en önemli sertifikalardan biri olan ISO 27001’i de bünyesine kattı.

Radore kazandığı başarılarının ardından aldığı sertifikalara bu yıl son olarak, kart sahibi verilerinin güvenliğini sağlayan PCI DSS (Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı) sertifikasını da ekledi. Şehrin merkezinde yer alan konumu, 10 yılı aşkın tecrübesi ve kesintisiz internet erişim hizmetiyle alanında fark yaratan Radore, önümüzdeki yıllarda da başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

The post Radore Başarısını 3 Sertifika ile Taçlandırdı appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Liderler Dijital Dönüşüme Işık Tutuyor

Şirketlerin sürdürülebilir ve doğru dijital stratejilerine destek olan, Türkiye'nin en önemli dijitalleşme platformlarından CDO Turkey (Chief Digital Officer), Arkhe Eğitim...

Kapat