IPHaber

Genel


Radore, 4’üncü kez Deloitte Teknoloji Fast50 listesinde…

Kasım 5, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin önde gelen veri merkezi Radore, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinin belirlendiği “DeloitteTeknoloji Fast50” ödülünün 4’üncü kez sahibi oldu. 3 yıl üst üste Teknoloji Fast50’de derece alan Radore, böylece bir kez daha “Teknoloji Fast500” ve “Global Fast100” programlarına katılmaya hak kazandı.

Güvenilir ve kesintisiz hizmetiyle dikkat çekici başarılara imza atan Radore, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Teknoloji Fast50’de art arda 4’üncü kez ödül aldı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyen programın kazananlarından Radore, bu ödülü arka arkaya alan tek veri merkezi oldu.

Akyol; “4 yıl art arda listeye girmeyi başaran tek veri merkeziyiz”

Radore Genel Müdürü Zeki Kubilay Akyol, kazandıkları ödül ile ilgili olarak; “2004 yılında kurduğumuz şirketimizin her geçen yıl yeni bir başarıya imza attığını görmek gurur verici. Deloitte’un önemli ve prestijli programlarından biri olan ‘Teknoloji Fast50′ sıralamasında, 4’üncü kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 şirketinden biri seçildiğimiz için çok mutluyuz. Radore olarak sektördeki bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini çok iyi analiz ediyor ve ihtiyaçlarına özel, esnek ve hızlı çözümler sunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda daha da büyümeye, Türkiye’nin yanı sıra dünyada da önemli veri merkezleri arasında yer almaya odaklanacağız. Hedefimiz 10 yıl içinde Doğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin en önemli veri merkezi olmak” dedi.

The post Radore, 4’üncü kez Deloitte Teknoloji Fast50 listesinde… appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
E-arşiv fatura entegrasyonunda Ticimax ve FIT Solutions imzası…

Ticimax ve e-ticaret alt yapısını kullanan birçok firma, e-dönüşüm'ün önemli firmalarından FIT Solutions'ın, e-fatura, e-arşiv, e-defter gibi e-Dönüşüm uygulamalarını kullanarak...

Kapat