IPHaber
Son Yazılar

Manşet


Prizler Ağ Bağlantısına Dönüşüyor.

Temmuz 10, 2012 by admin in Manşet, Telekom with 0 Comments

Asoka PlugLink ile kablo çekme derdine son, internet hattınızı taşımak için duvarları delmeye, oluşacak kablo karmaşasına katlanmaya gerek yok.
Ev ya da ofis içerisinde internet hattınızı odadan odaya taşımak isterseniz bazı engellerle karşılaşırsınız. Kablosuz internet bazen yapının her bölümünden erişilemeyebilir. Kablo çekmek istediğinizde de montaj sıkıntısıyla birlikte gereksiz karmaşa ve işçilik masrafı doğar. Asoka PlugLink adaptörleri ile elektrik prizinin olduğu her yerden montaj gereksinimi olmadan internet erişimi sağlayabilirsiniz. Noktadan noktaya veya noktadan çoğul noktaya interneti güvenli olarak dağıtmak bu teknoloji ile mümkündür.
Asoka PlugLink adaptörlerini İnternet erişimi, Oyun Konsolları, IPTV, IP Telefon uygulamaları ve Güvenlik Kamerası sistemleri için de kullanabilirsiniz. Asoka Pluglink servis tipine göre erişimde öncelik tanıyarak servis kalitesini üst düzeyde tutar.

Tüm Ağ Donanımlarını Destekler; Modem, Bilgisayar, Oyun Konsolu, Yazıcı, IPTV SetTopBox ve Güvenlik Kameralarınızı elektrik prizi olan her yerden erişebilirsiniz.
Kurulum gerektirmez; iki tuşa basarak cihazları eşleştirmeniz yeterli. Karışık kurulumlara yada cihazlara ağ adresleri atamanıza gerek yok.
Montaj Yok; prize sadece adaptör takıyorsunuz, tornavida ve penseye ihtiyacınız yok.
Her Yerde İnternet Paylaşımı; Site, Villa, Ev veya Ofisinizde ulaşabildiğiniz her prizden sorunsuzca internetinizi 200 Mbps paylaşabilirsiniz.
200×200 ile Sınır tanımıyor, 200 metre mesafede bütün elektrik prizlerinden 200Mbps internet ve ağ paylaşımı sağlar.
Güvenlik Önemli; 128 Bit AES güvenlik standardı ile oluşturduğunuz ağda üst düzey şifreleme oluşur.
Kablosuz Ağ Desteği; WEP, WPA ve WPA2 şifreleme desteği ile 802.11b/g 54Mbps hızında kablosuz ağınızı elektrik hatları ile genişletmenize olanak sağlar.
Servis Önceliklendirme; VoIP ve IPTV gibi ses ve görüntü uygulamaları için gereken servis önceliklendirmeyi (QoS) destekler.
Kullanım yerleri
– Yüksek hızda İnternet paylaşımı
– Dosya ve uygulama paylaşımı
– IP Telefon uygulamaları
– Oyun konsolları
– Video-Ses Konferans sistemleri
– Ses ve Görüntü yayımı (Streaming-Digital Signage)
– Güvenlik kamerası ve video Kayıt sistemleri
– HD standardında IPTV uygulamaları
Geniş Ürün Ailesi
– Asoka PlugLink
– Asoka PlugLink Kablosuz
– Asoka PlugLink Kamera
– Asoka PlugLink Priz-Ethernet Dağıtıcı
– Asoka PlugLink Duvar Prizi
– Asoka PlugLAN Kurumsal İnternet Dağıtıcı
– Asoka PlugLAN Test Cihazı

Asoka USA Corporation hakkında;
2001 yılında kurulan Asoka mevcut elektrik kabloları kullanarak ev ya da ofis için yüksek hızlı, güvenli, basit ve güvenilir internet hattı taşımayı hedefleyen elektrik hattı ağ ürünleri konusunda lider geliştiricidir. Şirket, elektrik hattı ürünleri için en geniş portföye sahiptir. % 100 odağı elektrik hattı ağ (PLN) çözümleri olan Asoka, PLN konusunda pazara öncülük etmiş ve halen sektöre yön veren bir firmadır.
ENNTEL Ltd. hakkında;
Enn Telekom kurumsal müşterilerine ve çözüm ortaklarına telekom altyapısı konularında ilgili ekipmanların yurtiçi ve yurtdışı temini, kurulumu, satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Her biri kendi alanında endüstri öncüsü olan uluslararası firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olan ENNTEL, kendi Ar-Ge birimi ile projeler üretmekte ve telekom sektörüne yeni ürünler sunmaktadır.

Tagged , , , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat