IPHaber

Genel


Perakendeciler dijital dünyanın avantajlarından Propera ile yararlanıyor

Aralık 22, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Perakende sektörüne özel uçtan uca ileri teknoloji yazılım ve donanım çözümleri sunan Propera, işletmelerin dijital dünyanın avantajlarından yararlanmalarına yardımcı oluyor.

Propera, perakendenin farklı alanlarında hizmet veren işletmeleri ileri teknoloji yazılım ve donanım çözümleriyle destekleyerek dijital dünyanın avantajlarından yararlanmalarına yardımcı oluyor. Sadece perakendeye özel uçtan uca çözümler sağlamaya odaklanan Propera, Oracle Retail ürünlerini kullanıyor.

Teknolojinin perakende dünyasında rekabeti yeniden şekillendirdiğine dikkat çeken Propera İş Geliştirme Yöneticisi Oytun Yeniş, “Şu an internete bağlı cihaz sayısının 9 milyarın üzerinde olduğu, bu sayının 2020’de 50 milyarı bulacağı ve dünya nüfusunun neredeyse yüzde 90’ının mobil cihaz kullanıcısı olacağı düşünüldüğünde, perakendenin de bir değişim yaşaması gerektiği daha iyi anlaşılıyor. Yeni iş modelleri ve rekabetçi uygulamalar, tüketici davranışlarını da şekillendiriyor. Ortalama müşteri davranışını hedefleyen ya da genele hitap eden tek tip uygulamaların perakendecilere kazandırmamaya başladığı bir ortamda, Propera olarak stratejik iş ortağı şeklinde hareket ederek işletmelere en iyisini sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Omnichannel süreçlere uyum

İşletmelerin omnichannel perakende süreçlerine uyum sağlamasına yardımcı olan Propera, tüketicilere tüm satış kanallarında ve temas noktalarında benzersiz ve kesintisiz bir alışveriş deneyimi vaat ediyor. Propera çözümlerini kullanan perakendeciler, müşterilerine farklı kanallarda farklı marka deneyimi ve algısı yaşatmaktansa, kendi içerisinde tutarlı, bütünleşik, güçlü, tek bir marka deneyimi yaşatarak marka iletişimlerini de güçlendiriyorlar.

Perakende için CRM, Sipariş Yönetimi, E-ticaret, Hizmet Noktası (POS), Çok Kanallı Perakende ve Kayıp Önleme gibi farklı başlıklar altında geniş bir yelpazeye yayılan Propera çözümleri, işletmelere önemli avantajlar getiriyor. Propera, her şeyden önce, verinin büyük önem taşıdığı günümüzde, müşteri, stok ve sipariş verilerinin tekilleştirilmesi ve kanal ayırımı olmaksızın tüm bu verilere erişilebilmesinin yanında, verilerin doğruluğundan ve şeffaflığından emin olunmasını da sağlıyor.

Kampanyalar konusunda da son derece güçlü olan Propera ile doğru zamanda, doğru yerde, doğru tüketiciye, doğru kanaldan, doğru kampanyalar sunulabilirken, kampanya ve promosyonlar kişiselleştirilebiliyor. Fiziksel mağaza, e-ticaret, web ve mobil kanalları birbiriyle bütünleştiren Propera, hangi satış kanalından gelirse gelsin tüm siparişlerin en etkin ve hızlı şekilde karşılanabilmesine yardımcı oluyor; iade ve değişim süreçlerinin kanallardan bağımsız olarak her noktadan gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

#Propera #dijitaldünya #Perakendesektörü #ileriteknoloji #yazılım #donanım

The post Perakendeciler dijital dünyanın avantajlarından Propera ile yararlanıyor appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kullanıcıların gizliliği, yeni Kaspersky Internet Security çoklu cihaz ile koruma altında

Kaspersky Lab, popüler güvenlik çözümü Kaspersky Internet Security–çoklu cihaz'ın yeni sürümünü kullanıma sundu. Yeni sürüm kullanıcılara İnternet'te kendilerinin ve verilerinin...

Kapat