IPHaber

Genel


PayPal’in MENAT bölgesi Genel Müdür Yardımcısı Cenap Doğru, Papara’ya transfer oldu

Eylül 11, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

PayPal‘in MENAT bölgesinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Cenap Doğru, Türkiye’nin önemli e-para şirketlerinden Papara‘ya yönetici ortak olarak atandı. Cenap Doğru 1,3 milyondan fazla üyesi bulunan Papara’da operasyon, kartlı sistemler, iş geliştirme ve global ortaklıklardan sorumlu COO olarak görev yapacak.

Cenap Doğru

İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak ve Uzay Bilimleri fakültesinden mezun olan Cenap Doğru, 2000-2013 yılları arasında Garanti Ödeme Sistemleri‘nde Üye İşyeri Pazarlama departmanında Pazarlama Yöneticiliği, Üye İşyeri Satış Direktörlüğü ve İstanbul Bölge Müdürlüğü görevlerini gerçekleştirdi. Ardından 2013 yılında PayPal Türkiye ofisine Genel Müdür Yardımcısı olarak transfer olan Doğru, son olarak PayPal’ın Doğu Avrupa ve MENA bölgelerinden sorumlu Üye İşyeri servisleri başkanlığı gibi görevleri yürüttü.

Cenap Doğru, Papara’nın çok yakın zamanda yapacağı global ve bölgesel işbirlikleriyle aynı başarıyı yurtdışına da taşıyacağına emin olduğunu söylerken, Papara Ödeme Kuruluşu ve Elektronik Para kurucu ortağı ve CEO’su İlker Diker ise sektörün önemli ve deneyimli isimlerinden biri olan Cenap Doğru’nun şirkete hem ortak hem de COO olarak katılmasıyla birçok başarılı işe imza atacaklarından emin olduğunu dile getirdi.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Depo yönetim yazılımı hizmeti veren yerli girişim Logiwa, 3 milyon dolar yatırım aldı

Depo yönetim yazılımı firması olarak faaliyet gösteren yerli girişim Logiwa, New York City merkezli Runway Venture Partners‘ın liderliğinde gerçekleştirilen yatırım...

Kapat