Outlook'dan sosyal ağ açılımı

0
41

Outlook 2010 kullanıcıları dünyanın önde gelen sanal iş ağındaki kişisel bağlantılara hızlı erişim sağlayacak. Microsoft’un yenilikçi çözümü Outlook Social Connector LinkedIn ve XING gibi profesyonel iş topluluklarına, Facebook ve Myspace sosyal iletişim ağlarına doğrudan bağlantı sunacak.

Outlook Social Connector’ün şu anki beta sürümü Myspace ve LinkedIn bağlantılarını destekliyor. 8 milyon üyesi ile girişimcilere ve kariyer yapmak isteyenlere geniş bir erişim ağı sağlayan XING bağlantısı ise haziran ayında piyasaya çıkması beklenen Outlook 2010 ile gelecek.

Yenilikçi yazılımları ile bireylere sanal dünyanın zengin olanaklarını açan Microsoft, Haziran ayında piyasaya çıkması beklenen e-posta ve ajanda yazılımı Outlook 2010’u sosyal yaşamın merkezi haline getiriyor. Outlook’un yeni sürümü ile gelen Outlook Social Connector eklentisi, bireylerin sanal topluluk ağlarındaki kişisel bağlantılarına tek bir noktadan erişim sağlamayı hedefliyor. Dünyanın önde gelen sanal topluluk siteleriyle görüşmelerini sürdüren Microsoft, Social Connector’ı iş topluluklarına üye olan Outlook kullanıcıları için vazgeçilmez bir araç haline getiriyor. Facebook, MySpace, XING ve LinkedIn sanal topluluk sitelerine üye olanlar, bu sitelerdeki tüm bağlantılarını ve etkinlikleri Outlook 2010 beta üzerinden kolayca takip edebilecek.

yazının devamı: http://www.chip.com.tr/konu/microsoft-tan-outlook-2010-eklentisi_18806.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.