IPHaber

Telekom


Oracle’dan ücretsiz Java eğitimi ve kariyer fırsatı!

Haziran 17, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Oracle Türkiye ve İş Ortağı Inomera’nın sunduğu Java yaz okulu eğitimleri, üniversite öğrencilerinin kariyerlerini sağlam bir temele oturtmalarına imkan veriyor.

Oracle iş ortaklarına ve onların iş süreçlerine değer katmak hedefiyle oluşturulan Oracle “Partner HUB” İstanbul merkezi bünyesinde hizmet veren “Partner Academy”, yaz döneminde kapılarını üniversite öğrencilerine ücretsiz Java eğitimi vermek üzere açıyor.

19 Temmuz 2010 tarihinde başlayacak olan ve yaklaşık 50 öğrencinin kabul edileceği “Java Akademi” toplam 18 günlük bir eğitim sürecini kapsıyor.

Java Yaz Okulu, güçlü eğitim müfredatı ve eğitim sonrasında Oracle’ın iş ortaklarında sunulacak iş imkanı ile üniversite öğrencileri ve mezun adaylarının kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapmalarını sağlayacak.

Oracle Partner Academy ve Inomera’nın sunduğu Java Yaz Okulu’na Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde okumakta ya da mezun olabilecek durumda olan öğrenciler, ilgili bölümlerdeki öğretim görevlilerinin referansları sonucu katılabilecekler.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Google Docs’ a OCR desteği, resimler ve PDF’ler yazıya dönüşüyor

Google Docs continues to make the case for dumping your desktop work apps, this time with a useful new text...

Kapat