IPHaber
Son Yazılar

Mobil


Operatörlerden Japonya'daki vatandaşlara destek

Mart 12, 2011 by admin in Mobil with 0 Comments

Türkiye’nin üç GSM operatörü, Japonya’da meydana gelen tarihin en büyük depreminden mağdur olan Türk vatandaşlarına iletişim ve indirim desteği sağlayacağını açıkladı.

Turkcell, Japonya’da meydana gelen deprem ve tsunami felaketi sonrasında bu ülkede bulunan müşterilerini tek tek arayarak ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı oluyor. Turkcell, Japonya’daki müşterilerinin faturalarında indirim yaparak ve hatlarına TL yükleyerek de onlara destek olacağını da bildirdi.

Vodafone Türkiye, bölgede bulunan Türkiye’ye kayıtlı aboneleri tespit etti ve bunların aileleri ve yakınlarıyla iletişim kurmalarına destek olacağını açıkladı. Firma, depremden etkilenen faturasız hat sahibi abonelerine bugün itibariyle 100 TL yüklerken, faturalı hat sahibi abonelerinin faturalarında da 100 TL indirim yapıyor.

Avea’nın depremzedelere iletişim desteği kapsamında Japonya’daki Avea müşterileri tek tek aranarak yakınlarına ulaştırmak istedikleri mesajları olup olmadığı soruyor. Ayrıca, Japonya’daki Avea müşterilerinin yakınları ile rahatça iletişim kurabilmeleri için hatlarına fatura indirimi sağlayacağını bildirdi.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat