IPHaber
Son Yazılar

Mobil


Nokia'nın iş telefonu başlangıcı

Nisan 13, 2010 by admin in Mobil with 1 Comment

Dünyanın en büyük cep telefonu üreticisi konumunda bulunan Nokia, ünvanını “Ya benimsin, ya kara toprağın” dercesine savunuyor. Finlandiyalı firma, şimdi de QWERTY klavyeli C3, C6 ve E5 modellerini tanıttı.

Nokia C3, C6 ve E5

Nokia C3

2.4 inç QVGA ekran, QWERTY klavye, 8 GB saklama alanı, 2 MP fotoğraf makinesi ve WiFi sunan giriş seviyesi modelin, yurt dışı fiyatı 120 dolar seviyesinde konumlanacak. C3, kardeşleri gibi yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.

Nokia C6

C3’ün ağabeyi 5 MP fotoğraf makinesi, 3.2 inç dokunmatik ekran, sürgülü QWERTY klavye, A-GPS, ücretsiz navigasyon ve Symbian S60 5.0 işletim sistemi gibi silahlarla donatılacak. Ön yüzünde bulunan kamera sayesinde, görüntülü görüşme yapmaya olanak tanıyacak. Fiyat etiketiyse, 299 doları işaret edecek.

E5

İş adamlarına uygun tasarlanan E5; QWERTY klavye, 5 MP LED flaşlı fotoğraf makinesi, A-GPS, WiFi ile Bluetooth gibi yetenekler barındıracak ve 245 dolardan satışa sunulacak.

Tagged , , , ,

Related Posts

One Comment

  1. Tweets that mention Nokia’nın iş telefonu başlangıcı | IPHaber.com -- Topsy.comNis 13, 2010 at 21:40

    […] This post was mentioned on Twitter by IPHaber. IPHaber said: Nokia’nın iş telefonu başlangıcı http://goo.gl/fb/naSZn […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat