IPHaber

Genel


NKolayOfis 1,25 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Ağustos 6, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
NKolayOfis 1,25 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kurumsal kaynak yönetimi (ERP) konusunda yeni ve ekonomik bir alternatif sunan NKolayOfis‘i sizlere geçtiğimiz yılın Kasım ayında tanıtmıştık. Bugün ise bir yatırım haberi ile karşımıza çıkan NKolayOfis, 1,25 milyon dolar değerleme ile yatırım aldığını duyurdu.

İşletmelerin ofis işlerini optimize etmelerini sağlayan, verimliliklerini ve sürdürülebilirliklerini artırmaya yardımcı olan NKolayOfis, StartersHub ve TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi Varol Civil‘den aldığı yatırım ile 1,25 milyon dolarlık değerlemeye ulaştı.

12 banka ile birlikte çalışıyor

Aldığı yatırım ile birlikte Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirecek olan NKolayOfis, küresel pazara çıkış için dil seçeneklerini de genişletecek. Türkiye’nin önde gelen 12 bankasıyla entegre bir şekilde çalışan NKolayOfis, KOBİ‘lerin anlık hesap verilerine kolayca ulaşmalarını sağlıyor.

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin büyük bir bölümünün finansal hesaplarını hala geleneksel yöntemlerle tuttuğunu belirten StartersHub Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Pamuksüzer, KOBİ’lerin finans yönetimlerini dijitalleştirmesini sağlayan NKolayOfis’in kısa sürede küresel pazarda da kolaylıkla hizmet sunabileceğini vurguladı.

Yatırım ile ilgili kısa bir açıklama yapan NKolayOfis kurucu ortağı Rauf Gökhan Boyana ise bu yatırım turu ile beraber Türkiye’de KOBİ’lerin dijitalleşmesini ve yeni çağa ayak uydurmalarını sağlayan en önemli firmalardan birisi olacaklarını dile getirdi.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Walmart’ın dikkat çeken robot raf görevlisi: Alphabot

ABD'li perakende devlerinden Walmart‘ın Arkansas ve Kaliforniya'da kullandığı robot raf görevlilerini yakın zamanda birçok mağazada kullanacağını açıklamıştı. Artık Walmart'ın alışveriş...

Kapat