IPHaber

Genel


Nintendo Switch için Fortnite 24 saatte 2 milyondan fazla indirildi

Haziran 14, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Nintendo Switch için Fortnite 24 saatte 2 milyondan fazla indirildi

Geçtiğimiz Mayıs ayında son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan Fortnite‘ın Nisan ayında 296 milyon dolar gelir elde ettiğini sizlere aktarmıştık. Ücretsiz olması sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı başaran Fortnite, geçtiğimiz günlerde Nintendo’nun oyun konsolu olan Switch için de kullanıma sunuldu.

Kullanıma sunulmasından bu yana 24 saat geçen Fortnite, kısa süre içinde 2 milyonu aşkın indirilmeye ulaştı. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun açtığı yoldan ilerleyen Fortnite, ücretsiz olması sayesinde PUBG‘nin önüne geçmeyi başarı gibi görünüyor.

Sony cross-play özelliğini engelledi

Fortnite oyunun en büyük avantajlarından bir diğer ise Xbox One, PS4, PC, Mac ve mobil platformları arasında Cross-Platform bir şekilde oynanabiliyor olmasıydı. Fakat dün Sony ve PlayStation 4 oyun konsolunun Fortnite’ın cross-play özelliğini engellediğini sizlere aktarmıştık. Kısacası PS4 oyuncuları Fortnite’ı sadece kendi aralarında oynayabilirken, Xbox One, PC, Mac ve mobil oyuncular aralarında maçlar yapabilecek.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Harita geliştirme platformu Mapfit 5.5 milyon dolar yatırım aldı

Bir geliştiriciyseniz ve konum bazlı uygulamalar için Google Maps platformunu kullanıyorsanız bazen size çok pahalıya mal olabiliyor. Yeni tamamladığı 5.5...

Kapat