IPHaber
Son Yazılar

Telekom


NETDİSK Artık Cepten de Kullanılıyor

Kasım 11, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

TTNET, bulut bilişim üzerinde veri depolamaya olanak veren NETDİSK uygulamasını ‘mobil’ hale getirdi. NETDİSK Mobil uygulamasıyla iPhone, iPad ve iPodTouch kullanıcıları, cihazlarından kolayca NETDİSK’e bağlanabiliyor.

NETDİSK Mobil, sunduğu avantajlarla kendi alanında fark meydana getiriyor. NETDİSK Mobil ile dosya görüntüleme, dosya paylaşımı, seçilen dosyaların yüklenebilmesi ve daha önce yedeklenen tüm bilgisayarlarda görüntülenmesi mümkün oluyor.

Üstelik NETDİSK Mobil, çekilen fotoğraf ya da videoları anında yükleme imkanı veriyor ve NETDİSK’teki tüm fotoğrafların albüm halinde tarihe göre görüntülenebilmesini sağlıyor. NETDİSK, internet bankacılığı gibi uygulamalarda kullanılan 128 BİT SSL şifreleme özelliğini kullanarak kullanıcıların güvenliğini ön planda tutuyor.

Şu anda 50 bin kişinin kullandığı NETDİSK’e 63,8 terabyte veri yüklenmiş bulunuyor. Kullanıcı başına düşen ortalama kullanım miktarının 20,4 GB’a ulaştığı NETDİSK; dileyenlere kotalı, dileyenlere ise sınırsız veri depolama olanağı sunuyor. Özellikle KOBİ’ler ve küçük işyerleri veri yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı ihtiyaçlarını karşılamak üzere NETDİSK’in sunduğu sınırsız depolama hizmetinden faydalanıyorlar. Bireysel kullanıcılar ise yoğunlukla fotoğraf, müzik gibi içerikler depolamayı ve paylaşmayı tercih ediyorlar.

TTNET’in sunduğu NETDİSK ürünü sadece TTNET aboneleri tarafından kullanabiliyor. TTNET aboneleri NETDİSK 1 GB paketinden herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirken, NETDİSK 50 GB’ı aylık 4,99 TL ücretle ve NETDİSK SINIRSIZ’ı da aylık 9,99 TL ücretle kullanabiliyorlar.

NETDİSK sahibi olmak isteyen TTNET müşterileri www.ttnetbulutu.com adresine başvurabiliyor. NETDİSK Mobil indirmek isteyen kullanıcılar ise uygulamaya AppStore’dan vehttp://www.ttnetbulutu.com/netdisk-indir.jsp linki üzerinden erişebiliyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat