IPHaber

Genel


n11.com’dan kişiye özel sanal garaj: Garajım

Mart 27, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
n11.com'dan kişiye özel sanal garaj: Garajım

Geçtiğimiz günlerde n11.com‘un Biletall.com altyapısıyla uçak bileti satışına başladığını bilgisini sizlerle paylaşmıştık. n11.com’dan şimdi bir yenilik daha geldi; Garajım.

n11.com, yedek parça, aksesuar ve tuning, ses sistemleri ve navigasyon bulucusu platformu Garajım’ı hizmete açtı. n11.com’un “Otomotiv” kategorisi sayfasından erişilen Garajım paneli, araçla ilgili bilgileri tek girişten sonra kaydediyor, araca uyumlu parçaları sisteme kayıtlı 2 milyondan fazla ürün arasından seçerek filtreliyor. Bu pazardaki en hareketli alanlardan biri olan uygun lastik ve jant bulma hizmeti yakın da Garajım’da olacak.

Garajım, hem web hem de mobilde yayına alındı ve ilk haftasında 30 binden fazla kullanıcıya ulaştı. Gelelim detaylara, araca uygun parçaları görüntülemek için aracın tipini, yılını, markasını ve modelini sisteme girmek yeterli. Kullanıcıların araca uygun parçalara buradan ulaşabiliyor, ayrıca belirtelim 10 araca kadar kayıt da mümkün. Kişilerin haricinde KOBİ’lerde bu hizmetten yararlanabilir görünüyor.

Şimdilik 30 bin kadar kullanıcı olan Garajım’ın hedefi ise 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmak.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Blockchain alanında en önemli isimler yarın Blockchain Venture Summit’te olacak

Yarın düzenlenecek olan ve blockchain teknolojisi alanında ki girişimcilerin ve yatırımcıların bir araya geleceği Blockchain Venture Summit'te alanındaki en etkili...

Kapat