IPHaber

VoIP


Motorola IP Video alanında güçleniyor

Ocak 19, 2010 by admin in VoIP with 0 Comments

Motorola, IP Video dağıtım ve yönetim güvenlik sistemleri ve yazılım bazlı dijital haklar yönetimi konularında hizmet veren SecureMedia grup şirketini satın almak üzere anlaştığını duyurdu. Anlaşma uyarınca Motorola Ev ve Ağ Mobilite Çözümleri Birimi’ne dahil olacak olan SecureMedia, setüstü alıcılar, telsizler, masaüstü bilgisayarlar ve taşınabilir eğlence sistemleri alanında hizmet sunmak üzere özelleşmiş bir şirket.

SecureMedia tarafından geliştirilen, tüm önemli film stüdyoları ve televizyon yayıncıları tarafından onaylanan Encryptonite ONE sistemi, tanımlanmış IP içeriği için uçtan uca güvenlik sağlıyor. Aynı hizmeti cep telefonu, internet televizyonu ve karma bağlantılar için de sunan sistem, değerli içerik sunumu sayesinde yeni iş çözümleri geliştirmeye her an her yerden imkân tanıyor.

Gerçekleştirilen bu satınalma ile Motorola, içerik güvenliği ürün portföyünü genişletecek ve IP Video müşterilerine hem bağımsız hem de entegre yazılım güvenliği çözümleri sunabilecek.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Probil, sanallaştırma ile verimi artırıyor

Microsoft'un yeni sanallaştırma platformu Hyper-V'yi kullanan Probil, müşterilerine daha önce beş farklı lokasyonda yer alan iştirak şirketleri, iş ortakları ve...

Kapat