IPHaber

Etkinlik


Medianova, ArabNet 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu

Mart 27, 2012 by admin in Etkinlik

Küresel çapta streaming ve bulut bilişim hizmetleri veren Medianova, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük dijital konferansı olan ‘ArabNet Digital Summit 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu. Ayrıca, tüm etkinlik Medianova altyapısı ile internetten canlı olarak yayınlanacak.

Medianova, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinin en büyük dijital konferansı olan ‘ArabNet Digital Summit 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu. 27-31 Mart 2012 tarihlerinde Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta gerçekleştirilecek etkinliğin tüm oturumları, Medianova tarafından internet üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Medianova’nın güçlü bir konumda bulunduğu MENA bölgesindeki şirketlerle etkinlik alanındaki standında bir araya geleceğini vurgulayan Medianova CEO’su Serkan Sevim, “Medianova olarak 2011’de ciddi bir ihracat atılımı gerçekleştirdik. Bu yıl da hem Türkiye’de, hem de MENA bölgesinde büyüme stratejimiz doğrultusunda ataklarımıza devam ediyoruz. Bölgenin en büyük dijital konferansı olan ArabNet’e sponsorluğumuzun konumumuzu daha da güçlendireceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Alanında ülkemizin en büyük altyapı sağlayıcıları arasında yer alan Medianova’nın gelişmiş altyapısı ile dünyanın farklı bölgelerindeki binlerce kişiye ulaştırılacak etkinliğe, dijital dünyanın önde gelen isimleri konuşmacı olarak katılacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye fiber liginde 7’nci!

Süper hızlı internet yatırımlarını artıran Türkiye'nin fiber internet altyapısı da genişlemeye devam ediyor. Fiber internet konusunda dünyanın önde gelen kurumu...

Kapat