IPHaber

Genel


McAfee True Key Windows Hello ile Entegre Çalışacak

Aralık 14, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

True Key Uygulaması Daha Güvenilir Bir Dijital Yaşam için Windows Hello ile Entegre Çalışacak

Yüz tanımadan parmak izine dek pek çok eşsiz kullanıcı kimlik doğrulama yöntemini bir arada sunan True Key uygulaması, Windows Hello ile entegre çalışan ilk çok faktörlü kimlik doğrulama yönetim sistemi oldu.

McAfee ürün ailesinin çok faktörlü kimlik doğrulama ürünü olan True Key, Windows Hello entegrasyonu ile artık Microsoft Edge üzerinde de çalışacak. Bu sayede kullanıcılar çevrimiçi hesaplarını çok daha kolay ve güvenli bir şekilde yönetebilecek.

Bu entegrasyonun Intel Security ile Microsoft’un şifresiz bir gelecek yaratma vizyonlarının ürünü olduğuna değinen McAfee True Key CTO’su Richard Reiner; “Windows Hello ve True Key entegrasyonu ile kullanıcıların şifre ve kimlik doğrulama konusunda yaşadıkları problemleri çözmek üzere çok önemli bir adım attık. True Key kullanıcılarına gelişmiş çok faktörlü koruma ve dinamik bir bilgi doldurma sistemi sunuyoruz. Böylece daha güçlü bir şifre yönetimini teşvik ederek kusursuz bir çevrimiçi deneyim sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

McAfee True Key uygulaması Internet Explorer, Microsoft Edge ve Chrome’un yanı sıra kusursuz bir güvenlik için artık Firefox’u da destekliyor. Android ve iOS kullanıcıları True Key uygulama hesaplarına girişte üç farklı kimlik doğrulama yöntemini birleştirebiliyor. Kullanıcılar, yüz tanıma, parmak izi, güvenilir cihaz ya da master şifre yöntemleri arasından seçtikleri herhangi bir faktör ile True Key uygulamasını kullanabiliyor. Android kullanıcıları da True Key uygulaması ile parmak izini kimlik doğrulama yöntemi olarak seçebiliyor.

True Key uygulaması https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/true-key-by-intel-security/9nblggh3zsvt indirildikten sonra güvenlik ayarlarından Windows Hello kimlik doğrulamanın aktive edilmesiyle kullanılabiliyor.

#McAfee, #TrueKey, #Uygulama, #WindowsHello, #Entegre

The post McAfee True Key Windows Hello ile Entegre Çalışacak appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TP-Link Neffos Akıllı Telefonların Dağıtımını Genpa Yapacak

TP-Link, Neffos akıllı telefonların dağıtımı için Genpa ile anlaştı. Genpa, tüm Türkiye genelinde Neffos akıllı telefonların dağıtımını yapacak ve teknik...

Kapat