IPHaber
Son Yazılar

Genel


Mac kullanıcıları için "BlackBerry Desktop Manager"

Ekim 2, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

RIM, Mac kullanıcıları için “BlackBerry Desktop Manager” yazılımını geliştirdi. 2 Ekim’den itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek yazılımlarla BlackBerry akıllı telefonlar artık Mac’lerle senkronize olabilecek.

Mobil iletişim pazarının önemli oyuncularından Research In Motion(RIM), Mac kullanıcıları için geliştirilen BlackBerry Desktop Manager yazılımını duyurdu. Yeni yazılım, Mac kullanıcılarına iletişim bilgilerini, takvim randevularını, görevlerini ve notlarını BlackBerry akıllı telefonlarıyla güvenli yoldan kolaylıkla senkronize edebilme olanağını getiriyor. Böylece, uygulama ekleme, çıkartma, otomatik yedekleme, yedeklenen dosyaları kriptolama ve yazılım güncellemesi kurma gibi işlemler Mac kullanıcıları için daha da basitleşti. 

BlackBerry Desktop Manager yazılımı, Mac OS 10.5.5 kurulu Mac bilgisayarları ve BlackBerry OS 4.2 ile üstü sürümlerin yüklü olduğu BlackBerry akıllı telefonlarını destekliyor.

BlackBerry Desktop Manager yazılımının yeni versiyonu 2 Ekim Cuma gününden itibaren www.blackberry.com/mac adresinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Tagged , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat