IPHaber

Mobil


Lost'da Dharma'nın Prof.u ülkemizde reklam yıldızı oldu.

Haziran 1, 2010 by admin in Mobil with 0 Comments

Geçtiğimiz günlerde son bölümü yayınlanan Lost dizisinde Dharma’dan “Pierre Chang” karakterini canlandıran François Chau[1], Turkcell’in lokasyon tabanlı sostal paylaşım sitesi “Gezenzi”nin reklamlarında oynuyor.

Turkcell’in hayata geçirdiği Türkiye’nin “ilk” lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi “Gezenzi”nin reklamı için Türkiye’de bulunan Chau, Anadolu Ajansı muhabirinin sorularının yanıtladı ve dizinin çok tartışılan finalini beğendiğini söyledi.

Chau, dizinin çekimleri sırasında bütün senaryoyu göremediklerini, sadece kendi bölümlerine ilişkin kısmı gördüklerini, karakterlerin de dizinin sonunu önceden bilmediğini belirtti.

Son bölümde canlandırdığı karaktere ne olduğundan emin olmadığını ancak dizinin finalini beğendiğini ifade eden Chau, şunları söyledi:


    İstediği bilgileri alamadığı için dizinin sonundan hoşlanmayan insanlar olduğunu biliyorum. Ancak, bir bölüme tüm ayrıntıların yerleştirilebileceğini düşünmüyorum. Bazı insanlara göre, duygusal açıdan gerçekten iyi bir sondu. Dizinin tutkunu bazı arkadaşlarım, istedikleri tüm bilgileri öğrenemedikleri için pek de hoşlanmadılar. Dizinin 2-3 alternatif sonu olduğuna dair dedikodular oldu. Bence dizinin düşünülen tek sonu vardı.

Dizi bittiği için biraz üzgün olduğunu, artık yeni işler araması gerektiğini belirten Chau, yılda 3-4 kez gitmesi gereken Hawai’de dizi çekmenin “harika” olduğunu söyledi.

François Chau, reklam çekimlerini yaptığı Gezenzi’yi, “Facebook ve Twitter arasında, ama daha fazla şey yapılabilecek bir platform” olarak tanımladı.

Gezenzi’nin, yaygın şekilde kullanılan Twitter’ın, biraz daha fazla haber alınabilen ve bilgi bulunabilen bir sonraki adımı olabileceğini ifade eden Chau, “Facebook çok büyük bir platform. Gezenzi’ye de bir şans verirseniz bir sonraki Facebook olabilir. Neden olmasın?” dedi.

[1] François Chau hakkında bilgiyi burayı tıklayarak bulabilirsiniz..

Tagged , , , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
3G destekli Skype IPhone'da

VoIP görüşmelere olanak tanıyan Skype, sonunda 3G görüşme imkanını iPhone'a ekledi. iPhone kullanıcıları, servisi önümüzdeki 2 ay boyunca bedava kullanabilecekler.

Kapat