IPHaber

ISP


“Lokum” yanına ucuz bilgisayar!

Ocak 22, 2012 by admin in ISP, Telekom with 0 Comments

Türk Telekom sözleşmesiz saatlik 1 TL ve günlük 2 TL’lik Lokum İnternet Paketi’ne ucuz bilgisayar ekledi. Tüketici telefon faturasına yansıyacak küçük ödemelerle bilgisayar sahibi olacak.

Türk Telekom internet ve bilgisayar kullanımını artırmak için yeni kampanyalara hız veriyor. 6 yıl sonra perakende internet satışına başlayan Türk Telekom, ucuz internet ve bilgisayar kampanyalarıyla geri dönüyor. Günlük 2 TL, saatlik 1 TL’lik Lokum internet paketi hizmetini açıklayan Türk Telekom, şimdi de ucuz bilgisayar kampanyaları düzenleyecek. Bilgisayar sahiplik oranını artırmayı hedefleyen şirket 500 doların altında masaüstü ve ucuz dizüstü bilgisayar kampanyaları yapacak. 6.4 milyonluk potansiyel bilgisayar kullanıcısına ulaşmak isteyen Türk Telekom’un hedefinde bilgisayar sahibi olmayan küçük esnaf ve emekliler yer alıyor. Kampanyayla kullanıcıların aylık telefon faturasına küçük ödemeler yansıtılacak. Tüketiciler aylık ödemelerle masaüstü bilgisayar, tablet ve dizüstü bilgisayar sahibi olacak.

LİMİTSİZ YÜZDE 60
Kasım verilerine göre tüm ADSL’de limitsiz kullanım yüzde 60’a çıkmış durumda. Sürpriz faturalarla uğraşmak istemeyenler genelde limitsiz DSL hatlarını tercih ediyor. 2008’de yüzde 19 olan limitsiz kullanım oranı 2011 Kasım itibarıyla yüzde 60’lara yükselmiş durumda. Lokum İnternet Paketi’yle tüketiciler erişim ücreti ödemeden lokum haber sitesi
nden her türlü haber, hava durumu ve astroloji bilgilerine ulaşabiliyor.

EN YOĞUN CUMA
Türkiye’de internet trafiğinin en yoğun olduğu gün cuma. Haftanın son çalışma gününde internet trafiği artarken, en yoğun saatler 21.00 ile 23.00. İnternet yoğunluğunun en az olduğu saatler ise sabaha karşı 05.00 ile 07.00 saatleri arasındaki zaman dilimi.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell’in giriş seviyesi yeni Android’i satışta: Turkcell T11

Huawei'ye ürettirilen T10 ve T20'den farklı olarak bu kez ZTE ile iş ortaklığına giden Turkcell'in modele yönelik belirlediği peşin satış...

Kapat