IPHaber

Mesajlaşma


LG, sosyal ağ için özel telefon üretti

Ekim 7, 2010 by admin in Mesajlaşma, Telekom with 0 Comments

LG Electronics, sosyal ağ entegrasyonu için özel olarak optimize edilmiş, QWERTY tuş takımına sahip yeni telefon serisi LG Town’ı kullanıcılarının beğenisine sundu.

LG’nin yeni Town serisinin ilk telefonu LG Town GT350, sosyal paylaşıma odaklanmış özellikleriyle dikkat çekiyor. Kolay bağlanabilirlik ve sosyal paylaşım sitelerine anında erişebilme özelliği ile LG Town GT350, kullanıcıların sosyal ağ deneyimini kolaylaştırıyor.

Kullanıcı ara yüzü, Facebook ve Twitter gibi yaygın kullanılan sosyal ağlarda gerçek zamanlı etkileşimin keyfini sürmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlanan LG Town GT350’nin, 3inç WQVA dokunmatik ekranında en son güncellemeler, canlı sosyal ağ akışı özelliği sayesinde”yenile” tuşuna dokunur dokunmaz ekrana geliyor.

LG Town’ın dört sıralı QWERTY tuş takımı, yanlış yazma olasılığını azaltan geniş bir alan sağlarken, isteğe göre uyarlanabilir kısa yol tuşları ile her sosyal ağ için en uygun hale getirilmiş ara yüzlere doğrudan erişim imkanı da sunuyor. Telefonun 2 MP fotoğraf makinesiyle çekilen ekran görüntüleri ve fotoğraflar birden fazla sosyal ağa yüklenebiliyor veya MMS ya da e-posta aracılığıyla paylaşabiliyor. LG Town GT350 daha hızlı internet erişimi için Wi-Fi desteği de sunuyor.

LG Town GT350, tamamen optimize edilmiş dokunmatik ara yüzüne ve kayarak açılan klavyesine eşlik eden 3inç genişliğindeki ekranına rağmen, 15.9 milimetrelik bir inceliğe sahip. LG Town GT350, şık tasarımı, kolay tutulan, yuvarlak hatlı kenarları ve su mavisi, gümüş ve pembe olmak üzere üç ayrı renk seçeneği bulunuyor.

LG Town GT350, Ekim ayının ikinci haftasından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Skype Android versiyonu çıktı

Uzunca bir bekleyişin ardından anlık mesajlaşma yazılımı Skype‘ın Android uygulaması Android Market‘te ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm...

Kapat