IPHaber

Genel


LG, 2015 Red Dot Ödülleri ’nde “Yılın Markası” Seçildi

Kasım 13, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

LG, Red Dot 2015 Ödülleri’nde İletişim Tasarımı Kategorisi’nde almaya hak kazandığı 13 farklı ödülle tasarımlarının mükemmelliğini kanıtladı.

LG Electronics, dünyadaki en önemli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Ödülleri’nde Yılın Markası olarak ödüllendirildi. Bunun yanında bu yıl kazandığı Yılın Markası ödülü ve 2006’da kazandığı Yılın Tasarım Ekibi ödülüyle birlikte her iki ödüle de sahip olan dünyadaki üçüncü şirket oldu.

LG, bu yılki Red Dot Ödülleri’nin “İletişim Tasarımı” kategorisinde kazandığı 13 birincilik nedeniyle “Yılın Markası Ödülü”nü de almaya hak kazandı. Bu sene ödül kazanan LG G4 ve LG Watch Urbane, bireysel kullanıcılara günlük hayatlarında yardımcı olacak daha basit ve daha sezgisel arayüzleriyle şirketin insan merkezli kullanıcı deneyimine (UX) hayat veriyor.

Red Dot’un kurucusu ve CEO’su Dr. Peter Zec LG Electronics’in marka yönetimi açısından yeteneklerinin benzersiz olduğunu belirttikten sonra sözlerine şöyle devam etti: “LG’nin kurumsal sloganı olan ‘Life’s Good’ her şeyi özetliyor. LG ürünlerini alan biri onun sayesinde hayatının daha da keyifli bir hale geldiğini anında fark ediyor. Bu da marka yönetiminin ne kadar ikna edici olduğunu gösteriyor”.

LG Electronics Başkan Yardımcısı ve Kurumsal Tasarım Bölümü Yöneticisi Noh Chang-ho ise Red Dot tarafından onurlandırılmanın oldukça gurur verici olduğunu belirtti. Noh Chang-ho sözlerine şöyle devam etti: “Yenilikçi tasarım ve sezgisel kullanıcı deneyimine yönelik sunduğumuz yaklaşımlar, LG’nin tasarım alanındaki liderliğini gösteriyor. Kullanıcılarımızla aramızdaki ilişkiyi anlatan ve bu ilişkiyi derinleştirerek ‘Hayatı Güzelleştiren Yenilikler’ sloganımıza hayat veren yaratıcı çözümlerimizi tasarlamaya ve geliştirmeye devam edeceğiz”.

LG’nin ödüllü ürünlerini www.red-dot.de/cd adresinden takip edebilirsiniz.

The post LG, 2015 Red Dot Ödülleri ‘nde “Yılın Markası” Seçildi appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bedava Hotspot Erişimi mi, Emin misiniz?

Bulduğumuz her yerde internet erişim imkanını kullanmak istiyoruz, peki nasıl bir dünyaya girdiğimizin farkında mıyız? Peki ya ziyaretçilerine internet erişimi...

Kapat