IPHaber

Genel


Lenovo VIBE P1m Nano Teknoloji İle Üretildi

Şubat 19, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Sıvı sıçramalarına karşı dayanıklı Nano Teknolojisiyle üretilen Lenovo VIBE P1m, 749 TL’lik fiyatıyla mükemmel bir telefon.

VIBE P1m, günlerce süren pil ömrüyle büyük beğeni kazanan P serisinin devamı olarak Nano Teknolojisi ile üretildi. VIBE P1m’nin ekranındaki özel Nano kaplaması zırh görevi görürken, yağmura ve su sıçramalarına karşı koruma sağlıyor. Bu dayanıklı telefon 4000 mAh’lik uzun pil ömrüyle diğer cihazları da Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonuyla şarj edebiliyor.

VIBE P1m’nin hızlı şarj fonksiyonu ile birkaç dakikalık şarjınız saatlerce konuşmaya dönüşebiliyor. Üstelik telefonunuzu tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın daha da uzun süreler dayanmasını sağlayabilirsiniz. 5 inçlik HD ekranı olan Lenovo VIBE P1m, 8 MP arka ve 5 MP selfie kamerası kullanıyor ve microSD desteği ile 32 GB’a kadar çıkarılabilir bir hafızaya sahip. Android Lollipop 5.1 işletim sistemi kullanan Lenovo VIBE P1m’nin 4G LTE desteği ve çift sim kart özelliği ön plana çıkıyor.

The post Lenovo VIBE P1m Nano Teknoloji İle Üretildi appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ULAK ’ta İlk Ön Siparişi Turkcell Verdi

Turkcell, Savunma Sanayii Müsteşarlığı sahipliğinde ASELSAN'ın ana yüklenici olduğu ve Netaş ve Argela ile birlikte geliştirdiği yerli baz istasyonları (ULAK)...

Kapat