IPHaber
Son Yazılar

Genel


Lenovo VIBE P1 ’in Bitmeyen Enerjisi Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

Aralık 30, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Lenovo VIBE P1 diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile dev bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen çok güçlü bir akıllı telefon.

Lenovo VIBE P1, 3 günü aşan pil ömrüyle tüm dikkatleri üzerine çekerken, hafta sonu tatillerinizde bitmeyen enerjisiyle yol boyunca size eşlik ediyor. Sıra dışı pil ömrüyle güven veren VIBE P1 diğer cihazları da şarj edebilen Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile gücü çok zor tükenen ve bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen bir telefon. VIBE P1, 5000 mAh’lık bataryası ile adeta güç gösterisi yaparken, 24W’lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Üstelik telefonunuzu tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz.

VIBE P1 aynı zamanda parmak izi okuyucusu ile kişisel güvenliğinizi artıran çok özel bir telefon. VIBE P1 4G’de 30 gün bekleme süresi ve 45 saate kadar konuşma süresi ile de tam bir rekortmen. 13 MP arka ve 5 MP selfie kamerası, hızlı-odak ve sıfır deklanşör gecikmesi ise sizi mutlu edecek ve hafta sonu tatillerinizden şarj ihtiyacı duymadan güzel fotoğraflarla dönmenizi sağlayacak diğer özellikler. VIBE P1, 1.299 TL satış fiyatıyla teknoloji mağazalarında.

The post Lenovo VIBE P1 ‘in Bitmeyen Enerjisi Sizi Yarı Yolda Bırakmaz appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat