IPHaber

Genel


Lenovo S90 Avea’da

Mayıs 22, 2015 by admin in Genel with 0 Comments
lenovas90

Lenovo S90 cihazını operatör kanalı üzerinden sunan ilk marka Avea oldu.

Lenovo’nun hayatınıza stil katacak yeni akıllı telefonu Lenovo S90, avantajlı fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla Avea bayilerinde satışa sunuldu. Lenovo S90, metal gövdeyle güçlendirilmiş şık ve etkileyici tasarımının yanı sıra gelişmiş kamerası, net ekranı ve üstün teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.

En iyi kamera deneyimi

Lenovo S90, gece ve gündüz mükemmel fotoğraflar çekmeyi sağlayan 8 MP flaşlı selfie kamerası ve 13 MP arka kamerası sayesinde hayallerinizdeki fotoğraf çekme deneyimini yaşatıyor. Ayrıca loş ortam sensörleri, her iki kameraya entegre edilmiş LED flaşları ve Beautification (Güzelleştirme) özelliklerine sahip S90, her aydınlatma koşulunda mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Cihaz, dış mekânlarda daha net görüntü sağlayan 5 inç HD Super AMOLED ekranıyla da fark oluşturuyor.

Operatör kanalında ilk kez Avea’da

Kısa bir süre içinde dünya akıllı telefon pazarında 3 büyük marka arasına girmeyi başaran ve Türkiye’de de ürünleri büyük beğeni kazanan Lenovo’nun etkileyici akıllı telefonu S90’ı Avea portföyüne katmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Türk Telekom Grubu Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül, şunları söyledi: “Avea olarak 2015’in ilk çeyreği itibariyle ulaştığımız yüzde 59’luk akıllı telefon penetrasyon oranıyla rakipsiz bir performans sergiliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ayrıcalıklı hizmet ve kampanyalar, portföyümüzün gelişmesindeki en önemli unsur. Müşterilerimize en iyi hizmet ve ürünleri olağanüstü koşullarda sunma anlayışımıza paralel olarak, en yeni teknolojileri Avea ayrıcalıklarıyla en iyi koşullarda sunmaya önceliğimiz olarak görüyoruz. Avea olarak 4G teknolojisiyle geleceği kucaklayan Lenovo S90 cihazını operatör kanalı üzerinden sunan ilk marka olduk. Metal gövdesi, farklı ve etkileyici tasarımıyla stil sahibi Lenovo S90’ı uygun fiyatla ve benzersiz tekliflerle Avea müşterileriyle buluşturmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

The post Lenovo S90 Avea’da appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Erstream 4K Yayınlarını ADSL Üstünden İzletecek

Tamamen Türk sermayesi ve bilgi birikimi ile kurulan; video platform yayıncılığı alanında anahtar teslim çözümler sunan Erstream tarih yazdı. Erstream,...

Kapat